KUI POLE ELU, EI OLE SUL MIDAGI, KUI ON ELU, ON KÕIK VÕIMALUSED AVATUD
∫ Integreeritud terviselahendused ∫ Loodusteraapiad ∫ Alternatiivmeditsiin ∫ Jooga ∫
Energiamassaasid

Meeteraapia
Meeteraapia on, kui täielik energiapomm.Praktiliselt kogu keha kaetakse meega, mis teeb naha elastseks, noorendades seda.
Kuid samal ajal annab ka täieliku energialaengu, sest meel on imelised energeetilised omadused.
Lisaks sisaldab teraapia veel ka üldkehalist massaazi, 
 
Virgo Mihkelsoo

tervendavad meed 
ja toidulisandid  

 

Ravi ravimatut võimsate 
energiaravidega

Inimkonna loodud
võimsamad asjad:
Kuninglik 
Radza-Buddhi jooga
&
qigongIntegraal `i
ehitusmaterjalid
 
Parima hinnaga
ehitusmaterjalid 
Eestis
 

 
Puiduseadmed
Valveseadmed
 
 
Imed peituvad meis enestes.
 Ravimatuid haigusi ei ole olemas, kui kasutatakse õigeid ravimeetodeid,
ollakse piisavalt tark, tahtejõuline ja  panustatakse enda ravisse
Kuid , kui lootus kaob, kuid samas on olemas kogemused haiguste ravis:
 
 
Vererõhu ja
suhkruhaiguste ravi 
 
Halvatuse likvideerimine  
 
Epilepsia ja krampide likvideerimine 
 
 
Jäsemete piiratud liikumine
  
 
Külma ja kuumuse tunne
 Kogemused bioenergeetikast, loodusteraapiatest, raviskeemid erinevate haiguste raviks 
INFO: tel. 55 650 346
Alternativmeditsiini põhimõtted, Tarmo isiklikud kogemused enda kriisist väljatoomisel. Põhimõtete kujunemise ülevaade...
2009 a. Mõttetalgute päeval Munamäel, ennem Haanjamehe tallu oma eelmise elu viimasele ja parimale eelmise elu peole minekut

Bioenergeetika ja idamaade meditsiini kogemused alates 1993 aastast. Õpetajateks Eesti tunnustatud nõelraviarstid, manuaalterapeudid (Raimond Lihtmaa, Rene Burkland, Tatjana Šipova jt),  ja loodusterapeudid Virgo Mihkelsoo ning Irje Karjus (tuntud Metsamoori nime all). Lisaks manuaalterapeudid Raissa Volkova (Jaapani massaaz), Boriss Galtsov (Rootsimassaaz), jt. koolitajad. Läbinud mitmed massaazi, manuaalteraapiaga seotud kursused M.I.Massaazikoolis.

Terapeut on viibinud traumade tõttu 3 korda teispoolsuses ja teinud läbi täieliku uuestisünni. Lisaks muud kriisisituatsioonide lahendamised (k.a. uppumine 2010 a., vee all viibimisega 1-2 min, kui lained vee alla kiskusid ja keerutama kukkusid, kuid tänu joogale sai pääsetud... jt. ekstreemjuhtumid).

Kogenud üliraskete peatraumade erinevaid taastusvorme, nii 1980 a. trauma klassikalise meditsiini taastusravivõtteid, kui ka 2009 a. trauma idamaise ja alternatiivmeditsiini erinevust halvatuste likvideerimisel (2009 a. puhul likvideeris halvatuse Radza-Buddhi joogaga 2 päevaga !!! ja 3 kuud hiljem juba jooksis staadionil, kui 1980 puhul kulus selleks mitu kuud... ja ca 4 a. hiljem tundis alles end normaalsena, võrdsena...)

Ravinud välja nii endal, või teistel halvatuse, epilepsia, parkinsoni, käte liikumatuse jt. ravimatuid haigusi...

Idamaised (ka Tarmo) ravipõhimõtted: Ravimatuid haigusi ei ole olemas

Kavas:

Omandanud idamaised meditsiini teadmised nii akupunktuuri, refleksoloogia, kui ka massaazide alal jms.. Lisaks alternatiivmeditsiini teadmised energiate liigutamise, pos. psüholoogia osas, tervisliku toitumise jms. poolelt.

Kavas täiendada pidevalt alternatiivmeditsiini valdkondades ja erinevate õpetajate juures (samuti Hiina ja Venemaa õpetajad, teadlased).

Varem, eelmises elus 1968-2009.

Varasemalt (1995-2009) tegelenud kindlustuses erinevatel aegadel tippagendi, maakleri ja projekti-riskijuhina.
Kindlustatud ettevõtete vara maht oli ca 4-4,5 mlrd. EEK ja ettevõtete varakindlustuse (hooned, seadmed, kaup jms.) kahjusus oli 0% (NB! SEllist näitajat ei ole ühelgi agendil, maakleril Eestis, sest midagi maha ei põlenud, uputust ei toimunud, ära ei varastatud, ega lõhutud, sest tegemist oli suurte klientidega, kel turvaseadmed korras jms). Sellest lähtuvalt said nad ka parimad leingud kindlustusmaksete poolt, kuna olid turvalisusele panustanud.
Küll oli kahjus´us 300 % vastutuskindlustuses, ehkriskid olid kindlustatud valdkondades, kus tegelikult toimub kahjusi. Lisaks siis õnnetusjuhtumite, kaskokindlustuse, elektrooniliste seadmete riskide kashjususele. Ehk valdkonnad, kus tõesti ka kahjusi juhtub.
Kuid tänu ettevõtete varakindlustuse 0% kahjususele ning klientide suurele varaväärtusele, ehk ka sealt tulnud suuremale kindlustuspreemiale (suurim kindlustusmakse 1 objekti kohta oli 605 000.- EEK) jäi ülöeüldine kahjusus kindlustatud varade väärtusi arvestades marginaalseks.
 Põhilised kindlustatud kliendid Eesti suurettevõtted, mis sai kindlustatud, või riskihalduse teenuseid müüdud olid: Viljandi Aken ja Uks, Baltex2000, Tolaram Invest (Kommunaari hoone), T.R.Tamme Auto (Kiviõli Keemiatehase omanik), Tallinna Soojus, Britannic Eesti (Scanforest, Stator Trade), Põlva Liimpuit jt.
Nooruses tegelenud kardispordiga, millest saanud meeletu tahtejõu, sest see oli ajend saada lahti 1980 a. traumast tingitud halvatusest. Kuulunud kardispordis Eesti koondisesse. 1981 Kiivesi liidukatel olnud praktiliselt terve nädala  kiireim noorte "Pioneer" 50 cm3 klassis. Kahjuks võistlus lõppes katkestamisga, kui algul purunes kolvi stopperrõngas ning hiljem lohutussõidust startides parimalt kohalt, andis stadis järgi ketipinguti.
Samas terve nädala olnud konkurentidest kiirem alates 0,5 sek (tulevane liidumeister oli ringiaegades 0,5 sek nõrgem)
 
Kardispordist omandanud samuti tehnilise mõtlemise ja oskused.
NB! Peale 2009 a. ülirasket traumat puudub praktiliselt huvi tehnikaspordi vastu.

Tarmo Metsar `i isiksuse alternatiivmeditsiini  põhimõtete kujunemise ülevaade
 
I eluetapp: 1980 aasta- elusaatuse määrang
1980 a. jaanuari koolivaheajal toimus raske peatrauma, kukkumine jääle, millest tekkis kasvaja. Tulemuseks kannatamatud peavalud ning lõpuks halvatusnähud. Mille kohta tollane Pärnu neuroloog ütles, et peavalu kätte pole keegi surnud... ja keeldus nii saatekirja Tartu, või Tallinna tegemast...).
18. nov. 1980 a. sooritas Tartus Maarjamõisas NSVL tippneurokirurg Ruth Paimre 9,5 h operatsiooni, millega eemaldas kasvaja. Hiljem mainis ta, et elada oli jäänud ilma opita max 1 aasta, täieliku halvatuseni aga 0,5 aastat...
2004 a toimunud kompuuteruuringu käigus sai seda opikohta vaadatud ja tuli välja, et paremas ajupoolkeras on 8 cm sügavune kraater, ehk rusikasuurune kasvaja oli eemaldatud. (ja 2009 a peatrauma korral sai just selle opikoha kõrvale puuga paugu...)
Halvatus sai likvideeritud peale oppi klassikaliste treeningutega . 3-4 kuud hiljem juba olid liigutused täiesti talutavad. Ja augustis 1981 sai isegi mindud NSVL MV kardis Kiievisse ja sõidetud ennem võistlust parimad ringiajad... Kuid "tänu"  tehnikaspordi iseärasustele tuli võistlus katkestada..., kuigi jah tollasest võitjast sai näidatud 0,5-1 sek paremat ringiaega. Seda olukorras, kus olid tulevasest NSVL meistrist ca 20 kg raskem, sest peale oppi toimus taastumine paljuski hormoontablettidele, mis tähendas seda, et 12 a. poiss kasvas oma praeguse pikkuse (180 cm) täis...poole aastaga...
II eluetapp: 1990 aasta-otsustav aasta
TTÜ`s õppides, tuli kord vanalinnas peale krambid, ehk oli alanud 1. epilepsiahoog, mis oli tingitud 1980 a. traumast ja operatsioonist.. TTÜ sai selle tõttu pooleli jäetud ning rajama hakatud perefirmat Viljandisse rehvide alal (nüüdne Metsari Rehvikeskus).
Kui 1991 kordus epilepsiahoog, siis sai tarvitama hakatud krambivastaseid ravimeid Hexamidin, mis mõjus kui narkootikum, meeletu pea uimasusega, joobe tunnustega jms.
Aastas esines krambihooge 3-4 korral...
III eluetapp: 1993 aasta- bioenergeetika ja alternativmeditsiini sukeldumise aeg
Venitades kord töö juures 1993 a. kevadel, tulid krambid nii peale, et pidi mõtlema alati kumba jalaga astuda ennem, et krambid ei tuleks...
Lapsepõlvesõber Hellar Bergmann, kes tegeles karatega tol ajal, soovitas pöörduda Raimond Lihtmaa poole. Saigi tema juurde mindud nõelravisse ja tema kutse peale ka Radza-Buddhi joogatrenni.
Siit algas huvi ja sukeldumine bioenergeetika ja loodusteraapiate maailma. Pidevalt sai treenitud ja õpitud teadmisi alternatiivmeditsiini võimalustest bioenergeetika poolelt...
Epilepsiahood sai kontrolli alla. Sai valitud tänu jooga oskustele  õiged tabletid (mingi aeg soovvitati neuroloogide poolt täiesti valesi tablette, mis lausa tekitasid krampe).
Tundus, et oli saavutati eesmärk: epilepsiahood saadi kontrolli alla. Neid esines vaid korra aastas öösiti, mil keha magades ei kontrollinud...
 
IV etapp: 2009 aasta- Integraali Terviseklubi loomine. Otsustav elumuutus, Uuestisünd
2008 a. lõpus sai tutvutud Metsamooriga (Irje Karjus), kellega sai loodud 2009 a. alguses Tartusse Integraali Terviseklubi. Kus Irje rääkis loodusteraapiast ja Tarmo andis joogatreeninguid.
Kõik läks OK, kuni päevani 29. juuni 2009...
 
Valmistusdes koostööpartneri Irje juures tema sünnipäevaks 30. mail, otsustas Tarmo minna teeäärt koristama langetatud võsast, mis ulatus kohati teele.
Kuid tõmmates sealt mingit pud, tuli kuskilt pinge alla jäänud puu pingest lahti ja ...virutas Tarmole vastu pead, täpselt 1980 a. opikoha kõrvale.
Et tuli palju verd sealt, siis tuli otsus minna rattaga koostööpartneri juurde lappima. Kuid otsus tuli ratta kasuks, sest ca 250-300 m kaugusel olev maja tundus liiga kaugel olevat, et jala sinna minna. Hirm oli verest tühjaks joosta. Ja algas rattasõit mäest alla...
...kuni sai jõutud alla (nagu need Lõuna-Eesti teed on) ja takerdatud teehöövli lükatud liivavalli...ja lennatud pea ees võssa....
 
Ning seeläbi teisé ilma mindud...
Kuniks ca 0,5h hiljem leidis ta koostööpartneri tütar. Ta teatas sellest emale ja too siis lappis esmase haava kokku, helistas kiirabisse ja ....tõi elustuseks homöopaatia terad. Kui tuli kiirabi, oli Tarmo juba tagasi siinses ilmas, ehk oli toimunud uuestisünd.
30. mai hommikul toimus Tartus peaoperatsioon, mis mõõdus edukalt. V.a. 1 oluline asi, Tarmo jäi kooma 9 päevaks...
 
Kuid tänu koostööpartneri Irje oskustele ja julgusele, tõi ta ka nüüd Tarmo tagasi siia ilma... Kuidas see toimus, sellest  vaikime, sest muidu võib mõnigi inimene jääda nn. tagsitoomata, vähemalt seniajani, kuni klassikaline meditsiin ja alternatiivmeditsiin koos ei eksisteeri...
V etapp: Elu peale 29. juunit 2009, Ime sünd-halvatuse likvideerimine. Õpingutele ja teiste ravile keskendumine.
Kogu see trauma ja eelmise trauma kõrvale lajatamine ning tingitud sellest koomas olek tähendas teist korda elus uut halvatust. Võru haiglas lausa ennustati eluaegset halvatust...
Kuid selle likvideeris Tarmo Radza-Buddhi joogaga 2 päeva ca 10 h päevas treeningutega... Ime oli sündind, ehk asi mida teadis Tarmo juba ajast, kui joogaga tegelema hakkas, et on täiesti võimalik halvatusest lahti saada, kui teha õigeid bioenergeetilisi harjutusi, mida pakub Radza-Buddhi jooga.
 
Elupäästja Irje soovitus oli pärast seda, et võiks õppida lisaks juurde refleksoloogiat, massaaze jms. ning hakata inimesi ravima nii.
Kuna ka varem sai sellele mõeldud, siis nüüd uuestisündinuna tundus see kõige õigem tee . Ehk tee seda mis huvitab, milles teadmisi ja annetki.
Nii saigi keskendutud õpingutyele refleksoloogia, idamaade massaazide, bioenergeetika, refleksoloogia jne. poolelt..
Kavas on veel õppida nn. ravimatuid asju Peterburi teadlaselt ja Tiibeti laamalt jne. Ehk õpingud parimate tegijate juures jätkuvad---.
 
Terapeut Tarmo Metsar Facebook `s, vaata siit
Läbinud koolitused:
Massaazid
Hiinamassaaz (Tui Na ja punktmassaaz)
Jaapani massaaz Shiatsu
Klassikaline rootsimassaaz
Meemassaaz
Moksateraapia
Kuputeraapia
 
Refleksoloogia
Käsi
Jalg,
pea
kõrv (sisaldab ka nõelravi elemente)
Varem õppinud
TTÜ
Energeetika-automatiseerimine, ehituse juhtimine  ja ehitusjuhtimist(TTÜ jäi pooleli halvenenud tervise tõttu)
Erinevad koolitused
Ettevõtete varakindlustus, vastutuskindlustus, ärikatkestuskindlustus,
tehniliste riskide kindlustus
finantsriski kindlustus (pensioni III sammas, Inglismaa)
jt. kindlustusliigid
 
Ehitusega seotud koolitused projektide, konstrueerimiste, viimistluse vallas
   Põhilised ja ainulaadsed kogemused järgnevate haiguste ravis:
 
  • Halvatuse likvideerimine
  • Krambid ja epilepsia
  • allergiad
  • jõu taastamine
  • bioenergeetilise balansi saavutamine
  • jpt.