KUI POLE ELU, EI OLE SUL MIDAGI, KUI ON ELU, ON KÕIK VÕIMALUSED AVATUD
∫ Integreeritud terviselahendused ∫ Loodusteraapiad ∫ Alternatiivmeditsiin ∫ Jooga ∫
Energiamassaasid

Meeteraapia
Meeteraapia on, kui täielik energiapomm.Praktiliselt kogu keha kaetakse meega, mis teeb naha elastseks, noorendades seda.
Kuid samal ajal annab ka täieliku energialaengu, sest meel on imelised energeetilised omadused.
Lisaks sisaldab teraapia veel ka üldkehalist massaazi, 
 
Virgo Mihkelsoo

tervendavad meed 
ja toidulisandid  

 

Ravi ravimatut võimsate 
energiaravidega

Inimkonna loodud
võimsamad asjad:
Kuninglik 
Radza-Buddhi jooga
&
qigongIntegraal `i
ehitusmaterjalid
 
Parima hinnaga
ehitusmaterjalid 
Eestis
 

 
Puiduseadmed
Valveseadmed
 
 
Imed peituvad meis enestes.
 Ravimatuid haigusi ei ole olemas, kui kasutatakse õigeid ravimeetodeid,
ollakse piisavalt tark, tahtejõuline ja  panustatakse enda ravisse
Kuid , kui lootus kaob, kuid samas on olemas kogemused haiguste ravis:
 
 
Vererõhu ja
suhkruhaiguste ravi 
 
Halvatuse likvideerimine  
 
Epilepsia ja krampide likvideerimine 
 
 
Jäsemete piiratud liikumine
  
 
Külma ja kuumuse tunne
 Kogemused bioenergeetikast, loodusteraapiatest, raviskeemid erinevate haiguste raviks 
INFO: tel. 55 650 346
Ulmelised tervenemised ja lootusetutest seisudest väljatulekud

 
 • 3 korda teisest ilmast tagasi peale raskeid peatraumasi ja edukalt neist taastunud (s.h. sama raske peatrauma kui Michael Schumacher`l)
 • 3 korda likvideerinud rasked eluaegsed halvatused ja 2 neist maailmarekordiliste kiirustega 1-2 päevaga, tehes selleks vaid 1+2=3 raskusastmete mõtteharjutusi .... 
 • Koomast väljatoomine juuksekarvadega ....
 • Koomast väljatoodud Tarmo toob ise koomast välja 1 poisi . Ulmeline kokkusattuvus kui viibid haiglas ning palutakse koomast välja tuua poiss, kes samas haiglas samuti viibib. Ja kes toodi mõne päeva pärast ka kõrval palatisse ... 
 • 1 naise päästmine järjestikustelt peaoperatsioonidelt, kohas kus enda elu päästeti.....
 • Aastaid kestnud raskekujulise borrellioosi  likvideerimine vaid hetkega endas elektri tekitamise võttega

 •  Absoluutselt kõik meiega juhtuv on ära otsustatud kosmosest. Ning seega pole mõtet taga nutta toimunut. Vaid tuleb lihtsalt edasi minna õigeid asju tehes. 

  Tarmo Metsar`i isiklikud kogemused bioenergeetilisest eneseravist läbi Radza-Buddhi jooga ja Chi Kung`i, kuidas vabaneda halvatusest ja epilepsiast 


  NB! Antud esimsele imelisele tervenemisele järgnes veel imelisi ja ulmelisi tervenemisi ...

   

  2. imeline tervenemine. Eluenergia kaotamine, bioenergeetilise dopinguga taastumine


  Kui lased sõrmedest eluenergiat välja helesinise joana, siis on tulemuseks tõenäoliselt keha krampis olek ja täielik energia puudus.
  Lausa nii, et vastu seinu tuleb toetada korteris käimisel. Ja pärast energeetilist tühjenemist  oli hiljem ka liikumisvõime käimisel vaid max 200 m korraga. 
  Sest pärast seda hakkas keha täiega värisema, silme eest läks valgeks ja kokkukukkumise hetk tekkis....
  Vähemalt nii juhtus Tarmoga pärast esimest ebaõnnestunud täisvõimsusel tehtud elu esimest kätega tehtavat energiateraapiat, kui ta ei osanud arvestada teatud nüanssidega.

  Et sellest seisust välja tulla, tuli esmalt maha võtta kramplik olek. Ja see saigi väga edukalt eemaldatud kuldsete ja hõbedaste energeetiliste spiraalkanalite töötlemisega.

  Kuid kui krambid lihastest eemaldatud, siis püüdis Tarmo minna poodi. 
  Kuid pärast 200 m käimist tuli järsku meeletu nõrkus peale. Kui jalad muutusid eriti nõrgaks, keha värises ning silme eest läks valgeks. 
  Edasi lihtsalt ei saanud minna, sest siis oleks lihtsalt energia puudusest kokku vajunud... 

  Peale mõningaid selliseid käimisi, kui käimised lõppesid 200 m peal. Otsustas Tarmo katsetada Hiina ja Jaapani olümpiavõitjategi poolt tehtavat energia sisselaskmise võtet. 
  Ja nii sai tehtud kõige ehtsamat täiesti lubatud energiadopingut (selleks samas midagi keelatut süstimata, söömata, verd vahetamata jms.).
  Pärast esmakordset energiadopingu tegemist oli juba käimisvõime mitmeid kilomeetreid jooksusammul liikudes ja kordagi vahepeal ilma puhkamata.
  Ja ca pool aastat teinud neid teraapiaid iga päev korra läbi, taastus varasem liikumisvõime täielikult.

  3. imeline tervenemine.    Päästes elu inimesel kohas, kus endal päästeti elu ja toodi koomast välja juuksekarvade abil ....


  2012 a. algul tuli Tarmol Tallinnas joogatreeningut andes järsku peale nõrkus. Millele järgnesid meeletud külmavärinad.
  Kuid taibanud kohe, et mingi jama tulemas, tuli selle vältimiseks teha kiiresti teatud Radza-Buddhi jooga valgusenergeetilised harjutusi. Et nii suuremat jama ära hoida. 
  Ning teinud need, tundus alguses jälle kõik korras olevat ...
  Kuid käima hakates oli käimine siiski ääretult vaevaline ja robotlik.
  Hiljem sai Tarmo teada, et neid jamasi tekitasid väikeajusse mineva arteri kokkutõmme, seoses palavas ja umbses ruumis viibimisest...

  Pärast seda juhtumit otsustas Tarmo teha veloseadmega treeningut, et nii liikumise abil väikeajusse rohkem hapniku läheks. 
  Kuid kõik see lõppes hoopiski katastroofiga ...
  Käimisvõime muutus täiesti võimatuks.... 
  .... Oli tekkinud kunstlik insult, kui kokkutõmbunud arteri kaudu ei saanud aju kätte vajalikku hapniku .... 
  Ja et üldse käia saaks, tuli hakata tasakaalu hoidmiseks kasutama lausa kepikõnnikeppe, et mingitki tasakaalu hoida saaks käimisel....
   
   

  Taastudes ise kunstlikust insuldist ja sellest tekkinud tagajärgedest, palus 1 mees aasta hiljem 2013 a. alguses samas abi Tarmolt, et ta aitaks kogemuste najal likvideerida halvatust 1 naisel, kes parasjagu viibivat Tartus Maarjamõisa haigla neurokeskuse elustuskeskuses peale tolle peaoperatsiooni (ehk kohas kus Tarmo ise viibis 4 a. varem peale oma ülirasket Michael Schumacheri taolist peatraumat ja päästvat peaoperatsiooni).

  Rääkinud ära siis mehele, et mida vaja teha naisel halvatuse eemaldamiseks... Teatas samas mees ootamatult järgmisel päeval, et kahjuks ta naine saadeti uuele peaoperatsioonile, et likvideerida tal jätkuvalt ajuturset....
  Ja nii jätkuvalt mõne nädala jooksul mitmeid kordi tehti talle järjest uusi nn. päästvaid peaoperatsioone....

  Kuid pärast 1 kuu jooksul tehtud  6. peaoperatsiooni keelas mees oma abikaasale uut 7. järjestikust peaoperatsiooni teha. Sest naise seisund tema arvates ei läinud nende kuu jooksul tehtud 6 peaoperatsiooniga paremaks, vaid pigem halvemaks ...
  Ja siis ta helistas Tarmole ning palus abi, et mida edasi teha....
  Rääkinud ära, et mida ise teeks sellises olukorras tuhandete aastaste meetoditega. Hakkas Tarmo samas valmistuma seisuks, et naine võib kooma langeda. Ja et siis tuleb teda koomast välja tuua samamoodi nagu Tarmot ennastki seal samas Maarjamõisa elustuskeskuses 2009 a., kui teda koomast välja toodi juuksekarvade abil....

  Samaaegselt konsulteerisTarmo siiski ka oma suurima idamaade saladuste õpetaja Raimond Lihtmaaga.
  Ja siis Raimond rääkis täpselt sama juttu mida vaja teha, et mida ise Tarmo alguses soovitas mehele.

  Ja siis Raimond palus Tarmot, et ta läheks ise naist sinna Maarjamõisa elustuskeskusesse aitama....
  Kuid see ei olnud nii borrelioosist tingitud kehva liikumise tõttu võimalik tol korral. Kui ka vana Maarjamõisa neuroloogia osakonna patsiendi poolelt. 
  Sest mitmedki Eesti tippneurokirurgid tundsid Tarmot (k.a. see, et naisele peaoperatsioone teinud neurokirurg Jaan Eelmäe oli ka  kunagi Tarmo enda raviarst olnud). 
  Ja see oleks tekitanud küsimusi, et miks selline inimene seal on, Eesti meditsiini südames, kõige pühamas ja kaitstumas kohas, nagu seda Maarjamõisa elustuskeskus on Tartu Ülikooli Arstiteaduskonna osana on.

  Ja siis sai võetud vastu otsus, et mees peab ise oma naise päästma Tarmo poolt e-maili teel saadetavate piltide ja raviskeemidega. Ning telefoni teel juhendab, et mida kuidas teha.

  Ja nii hakkas sündima Eesti meditsiinis 1 suurimaid raviimesi.
  Kui mõne nädala jooksul 1 mees päästis oma abikaasa elu tuhandete aastaste ravivõtete abil. Ravivõtted, mida tehti tuhandeid aastaid tagasi juba Idamaades, Ameerikas indiaanlased ja Egiptuses vaaraodele.

  Ja nii õnnestuski päästa 1 naise elu, ilma 7. järjestikust peaoperatsiooni tegemata.

  Ja Eesti 1 parimaid neurokirurge Jaan Eelmäe siis imestas, et kuidas see naine veel üldse elab ilma uue seitsmenda järjestikuse peaoperatsioonita ajuturse mitteeemaldamise poolelt. Sest nii tema, kui lääne teadusliku meditsiini teadmiste puhul on see võimatu. Sest kindlalt oleks see naine pidanud juba ammu surnud olema ilma uue peaoperatsioonita....
  (kuid naine elab siiani aastaid hiljemgi) 

  P.S. Päästetud naine võis isegi viibida samas voodis, kus tema elu päästmist juhendanud Tarmo ise viibis 4 a. varem peale oma ülirasket peatraumat ja koomast väljatoomist juuksekarvade teel... Kohas, kus need samad Eesti parimad tippneurokirurgid ennustasid Tarmole eluaegset halvatuna ja pooladekvaatsena viibimist voodis....
   
  4. Imeline tervenemine. Borrelioosi likvideerimine rakkudesse hapniku viimise ja kehas elektri tekitamise teel.  Pärast ulmelist naise elu päästmist toimus mõni kuu hiljem Tarmol 1 libastumine trepil. Ning peale kukkumist avastas ta küljel puusalt suure sinika.
  Ning, et mõne päevaga külili magades paisus see sinikas labakäe suuruseks ja paksuseks, oli ilmselge, et midagi on täiesti viltu....
  See oli märk sellest, et tegemist võib olla borrelioosiga. 
  Sest 1 a. varem oli just massaazide tegemisega saanud avastatud 7 patsiendil borrelioos just sinikate tekkimistega massaazidel (kehal muljumistest tekkinud sinikad on borrelioosi 1 tunnuseid).
  Ja nüüd samal 2013 a. oli ta juba neid 4 patsiendilt avastanud (ehk koos endaga kokku siis 2013 a. 5 borrelioosihaiget sai avastatud...).
  Ning võtnud siis kokku oma viimase 3 a. jamad, kui liikumine oli muutunud kangemaks, jalalihastes pidevalt krambivalu. Ning need energiapuudused, kui käimisvõime oli algul vaid 200 m korraga. Ning ikkagi see kunstlik insult joogatrennis, kui väikeajusse minev veresoon kokku tõmbus. 
  Siis need kõik sümptomid viitasid täiesti selgelt borrelioosile.

  Sai tehtud veretest. ...
  Aga vastuseks tuli Tartust, et see oli negatiivne ...
  Mis arvatavalt kirjutati negatiivseks põhjusel, et borrelioosi bakter oli testi tegemise ajal "puhkeseisundis". Ning nii ta polevat ohtlik...
  (NB! See on suurim viga mis borrelioosi puhul tehakse, kui märgitakse, et bakter puhkeseisundis ja polevat ohtlik...)
  Sest kahjuks paljudel patsientidel kellel selline diagnoos, neil on ka probleemid tervisega just sümptomite osas mida tekitab borrelioos....

  Tarmo elas edasi siiski teadmisega, et tal on õigus, et tal on siski borrelioos. Ning samas hakkas ta mõtlema võimaliku raviskeemi peale kuidas borrelioosi likvideerida...

  Kuid õnneks just siis sai Tarmo kontakti Eesti 1 parima bioloogi Aigar Säde osas just äsja elu päästnud naise kaudu
  (elus ei ole midagi juhuslikku... naine sai elu ja Tarmo tema kaudu omakorda borrelioosist lahti).

  Ja siis Eesti 1 parimaid biolooge Aigar Säde seletas ära, et kuidas raku tasandil elu toimub. Ning mis mineraale, vitamiine jms. vaja süüa, et rakud toimiksid õieti, kui ka kuidas hapnik rakkudesse jõuab. Hapnik, mis rakkudesse sisenedes hävitab seal olevad viirused...

  Ja konverteerinud selle raviskeemi bioenergeetilistesse raviskeemidesse, saigi seda tehtud koos õigete toiduainete söömisega 2 nädalat.
  Ja siis toimus järsk pingete langus. Käimisvõime ja tervislik seis paranesid tuntavalt.

  Kuid, et samal ajal oli huvi ka katsetada kuidas toimib idamaade joogagurude ehtsa elektri tegemine kehas. 
  Siis teinud seda ehtsat elektrit, kadus mõned aastad kestnud ja üpriski raskekujuliseks kujunenud borrelioos  järsku ja täielikult.
  Lihtsalt kadusid kõik pinged, kangestused ja lihasvalud korraga ühtäkki.
  Ja täiesti tagasi oli tasakaal. 
  Jälle sai käia ilma kepikõnnikeppideta, et need tasakaalu garanteerima peaks.
  Ning pärast seda tehtud tugevad massazid ei tekitanud samuti ka sinikaid. 
  Lihtsalt järjekordne ulmeline ime ravi alal, kui vaid hetkega kadus borrelioos kõigi oma halbade sümptomitega.

  NB! Juhul, kui borrelioosi ei oleks likvideerinud, oleks tõenäoliselt tulevik lõppenud kas ratastoolis, või kangestunult käimisega abivahendite toel. 
  Sest borrelioos on keha kangestumisega lõppev haigus.

  Ehk, jälle oli kõik kosmosest otsustatud, et kellega kohtume jne. Ning jälle said nii patsient naise poolelt, kui ravitseja Tarmo poolelt vastastikku kasu, et saada oma jamadest lahti..
   
   
   
  6. Koomast väljatoodud Tarmo toob ise koomast välja 1 poisi...  Järjekordne ulmeline tervenemine koos juhtumiga kus absoluutselt kõik on ära otsustatud kosmosest....
  Ehk, kui lähed haiglasse taastusravisse, et pärast oma 2. megatraumat kasutada rööbaspuud kiiremaks taastumiseks.
  Ja kui järgmisel päeval paneb kunagine kindlustuskolleegist sõber nutitelefonisse haigla wifi. Ning siis kohe avastad Facebookist 1 soovi endaga sõbraks saada. 
  Kui ka kirja samalt sõbraks soovijalt, et kas saad aidata koomast välja tuua tema poja. Kes samuti juhuslikult samas haiglas viibivat siis neuroloogia osakonnas koomas olekus.
  2 päeva hiljem siis kohtuski Tarmo poisi emaga Pärnu taastusravi osakonnas. 
  Ja siis saad teada, et järgmisel päeval imelikul kombel tuuakse koomas poiss Pärnu haigla taastusravi osakonda....
  Ja toodigi  lausa...kõrval palatisse.... (see on 1 veidramaid lääne meditsiini käitumisi, kui koomas inimene tuuakse taasturavisse).
  Ja siis Tarmo õpetas poisi vanemaid ja enda peal samas asju näidates, et kuidas kuskilt midagi teha (+ sel 1. päeval sai ka koomas poissi ise nähtud, kui sai poisi isaga seal palatis käidud ja siis poisi enda peal samuti näidatud, et kuidas mida teha).
  Ja nii läks vaid 5 päeva, et tuua välja poiss 3 nädalasest koomast (mida ei suutnud teha Eesti suurhaiglad, nii PERH, kui Maarjamõisa ja Pärnu haigla). 
  Ning, kui vahetult ennem jaanipäeva haiglast Tarmo ise lahkus, tuli ka poiss samal päeval koomast välja.  NB! Samasugused ravivõtted mis siin "Imelised tervenemise juhtumid" leheküljel näha ja mida tervendaja Tarmo Metsar enda, kui teiste patsientide ravides kogenud, need oleks ka kindlasti aidanud vormeliässa Michael Schumacherit päras tema ülirasket peatraumat. 
  + koomast väljatoomise erinevate tehnikatega oleks ka olnud võimalik Michael Shumacheri nii koomast välja tuua max 2 nädala jooksul. 
  Kui ka oleks õnnestunud päästa teda võimalik olnud  2 `st peaoperatsioonist, mis tehti talle ajutursete eemaldamiseks.
  Sest Michael Schumacher on  läbinud täpselt samasuguse raske peatrauma, kui terapeut Tarmo Metsar 2009 a. läbis. Ja kes samuti koomas viibis,
  NB! Ja et Tarmo on ka ise toonud välja 1 poisi koomast. Siis oleks nende jt. koomast väljatoomise võtete abil saanud koomast välja tuua ka Michael Schumacheri. (ehk mida on võimalik näha ka siin imeliste tervenemiste all 6. imelise tervenemise näites (vaata siit alt järgmist teksti)). 
  Ning sama käib ajutursete eemaldamiseks tehtud 2 peaoperatsiooni kohta mida tehti Michael Schumacherile. 
  Ehk, need ajutursete eemaldamisteks tehtud peaoperatsioonide asemel oleks piisanud vaid teha teatud bioenergeetilisi massaaze.
   
  Lisaks samuti oleks võimalik olnud marmateraapiaga nii turset maha võtta ajus, kui ka kaotada sealt verevalumid, mis ajuturset ja koomas olekut põhjustasid tal raskendavate asjaoludena veelgi...

  Kui teha neid kõike samu asju mida Tarmo oma traumadest tingitud jamade likvideerimisel kui ka teiste päästmistel teinud, siis sarnaste teraapiate abil on täiesti võimalik ka Michael Schumacher terveks saada.

  1 põhilisi takistusi võivad just Michaelil olla täielikul taastumisel lihaskrambid kaelal ja õlavõõtmes, mis tekkisid trauma hetkel. Ehk, need lihtsalt takistavad normaalset ajuverevarustust. Ja sedasi nad tekitavad igasugu spasme, krampe jms. Kui ka teevad uimaseks, kontaktivõimetuks jms. Ehk, takistavad normaalsete funktsioonide toimet.

  Samuti tuleb vältida igasuguseid medikamente mis teda passiivseks ja ükskõikseks teevad.
  Sest et aju toimida norm saaks, selleks peab olema energeetika aktiivne, mitte passiivne. jne. jne. ...

  Ja loomulikult ääretult palju tuleks teha tal taastusravi raames Dalai laama ja Sai Baba psühhoenergeetilisi harjutusi. 
  Sest need puhastavad energeetikat, kui ehitavad ajus ülesse uue toimiva bioenergeetika.
  (Ehk piltlikult pannakse nii toimima robotil ka kompuuter, kompuuter mis juhib roboti tööd).

   
  IMELISTE TERVENEMISTE KOKKUVÕTTEKS:

  Kui Tarmo tegi neid veidi isegi ulmelisi raviseansse omale, oli võimalik boonuseks vabaneda ka veel sellistest jamadest nagu:
  •  20 a. olnud rukki- ja tsitruste allergia, kui järjepidevalt iga päev tehti kuu jooksul tsakraravi, et seljaaju energeetikat ja normaalseid liikumisfunktsioone taastada. 
  • Ja lisaks sellele sai likvideeritud ka veel 14 a. kestnud neerude kunagisest külmetamisest tekkinud jamad.
  • Ja eriti põnev, milleni viis kaela- ja seljavigastusest tekkinud jamad teadmiseni, et mis tekitavad ärevushooge, paanikahooge, pearinglusi, epilepsiaid peale traumasi. Kui ka isegi kõrgvererõhku. 
  Eduka ravi põhimõtted ajuprobleemide puhul:

  Ehk põhimõtteliselt on teada kuidas ka neist lahti saada, ilma, et peaks mõttetult antidepressante, epilepsiatablette jne. tarvitama.


  NB! Neuroloogia mõistes on vaja hoida korras, või korda teha aju verevarustus. Sest see tagab aju normaalse energeetika, toitainete ja vajaliku hapniku saamise. 

  Ajutraumade puhul tuleks vältida igasugu psühhotroopseid travimeid, sest need aeglustavad aju energeetikat. Ning siis langeb me sooritusvõime igas mõttes. 
  Näit. epilepsiaid saab ära hoida, kui süüa teatud seemneid, pähkleid ja õlisi. Ning lisaks mõjutada bioenergeetikaga eluenergiat.

  Igasugu krampide ja spasmide vastu pole vajadust epilepsiatablettide järele. Vaid tuleb mõjutada neid bioenergeetikaga, teatud akupunktuuri töötlemisega.

  Kui on kaelatrauma, siis tuleb kindlalt eemaldada lihaskrambid. Sest kui seda ei tehta, siis normaalset liikumisvõimet ei tule. Ja kaela-ülavöötme lihaste krambid ongi ühed olulisemad takistused mis takistavad normaalset liikumist, kui ka normaalset psühho olemist.
   
  Kui aju saab vajalikke toitaineid toidust ja hapniku, siis toimib aju normaalselt.


  IMELISTE TERVENEMISTE NÄIDETE KOKKUVÕTE

  Pea kõik haigused on ravitavad (s.h. paljud rasked ravimatud haigused). Vaid lihtsalt tuleb õigeid asju algusest peale piisavalt teha. Ja üsna tihti piisab väga lihtsate asjade tegemisest, et ravida üliraskeid ja ravimatuteks peetavad haigusi.

  Kuid alati on ka iga eduka ravi eelduseks positiivne suhtumine. Sest need kes mõtlevad ilusast ja teevad vaid head, need inimesed on nii tervemad, kui ka edukamad elus, kes sedasi ei tee. 
  Lisaks on neil võime võtta vastu õigeid otsuseid rasketes keerulistes olukordades. Kui ka siis võime teostada teostamatut.....

  Ning kunagi ei tohi võtta lootust paranemisele. Sest tuhandete aastate jooksul on inimkond õppinud ravima pea kõike, s.h. raskeid ravimatuid haigusi. 
  Tuleb lähtuda ravide puhul õigest loogikast ja teha õigeid asju. Ja tegeleda alati haiguse tekitajaga. Mitte et tegeldakse vaid sümptomite mahasurumisega.
  (näit. Halvatul ei ole mitte haige ta käsi, või jalg. Vaid probleem on ajus). 
  Ehk, insuldi läbinul ei ole mitte haige käsi, nagu tihti õeldakse. Vaid tal on vaja aktiveerida aju. Kus terve ajuosa võtab üle hävinud ajuosa funktsioonid.
  Ehk, nii nagu ei piisa mittetöötaval robotil käe ligutamisest kõrvalt. Vaid tuleb käivitada roboti kompuuter ja arvutisüsteem. Nii tuleb käituda ka inimeste puhul. 
  Ja seda tehakse teatud bioenergeetiliste harjutuste ning bioenergeetiliste massaazidega.
  Sama käib ka näit.  vähi ja artriidi kohta.
  Vähki tekib immuunsuse nõrkusest. Ning igasugune keemiaravi ja kiiritamine rikub või nõrgendab immuunsust. Ning seega nende tegemine pigem tekitab vähki juurde.

  Artriiti tekitavad maksa ja neerude hävinud energeetika. Ning tuleb seega välistada igasugu keemiat, s.h. valuvaigistavaid tablette. Sest keemia söömine hävitab maksa ja neerusid. Ning seega tekitame hoopiski artriiti juurde....  
   
   
  I-ulmeline tervenemine

  2009 a. lugu Eestis toimunud meditsiinilisest imest 
   
  2009 a. lugu - kuidas traumade järel satuti 2 korda teispoolsusesse ja sealt tagasi tuldi. Ning kuidas ennast ise ravitud sai kuningliku Radza-Buddhi jooga ning qigongi abil. Ja kontrolli alla saadi epilepsiahood ning vabaneti imelihtsalt täielikust halvatusest maailmarekordilise 2 päeva mõttetreeningutega...

  2009 aasta 29. mail külas olles Antsla külje all Metsamoori Perepargis oma terviseklubi partneri Irje Karjuse juures, juhtus midagi ääretult halba...

  Valmistudes terviseklubi koostööpartneri Irje järgmisel päeval toimuvaks sünnipäevaks, otsustas terapeut Tarmo Metsar minna koristama teeäärt langetatud võsast, et külalistel oleks koostööpartneri juurde ilus ja mugav tulla.
  Kuid tõmmates seal ära langetatud puid ja võsa, tuli üks puu pingest lahti. Ja lajatas täpselt 1980 a. peaoperatsiooni koha kõrvale, kus ees 8 cm sügavune kraater ajust eemaldatud kasvajast ...

  Kuna silme eest läks täiesti uduseks. Ning tõenäoliselt ka mingi veresoon võis lõhkeda saadud paugust. 

  Otsustas Tarmo koheselt minna rattaga sõbra  uurde pead lappima. Mõte oli küll, et kas rattaga võib. Sest sõita ju ohtlik. Kuid määravaks sai aeg. Hirm, et võid ennem verest tühjaks joosta, kui jõuad ca 250 m kaugusele jala minnes...

  Ja algas rattasõit mäest alla (nagu need L.-Eesti teed on mägised kuppelmaastikul). 
  Kuid jõudes alla orgu, takerdus esimene ratas teel olevasse teehöövli lükatud liivavalli...
  Ja toimus lendamine pea ees kõige otsemas mõttes võssa... Ja Tarmo sattus teispoolsusesse...

  Koostööpartneri tütar leidis Tarmo ca pool tundi hiljem. Ja teatas siis sellest kohe emale. Koostööpartner Irje tuli ja lappis siis kinni pea lahtised haavad. Ning helistas samuti  kiirabisse.

  Kuid, et tegemist on Eesti ühe tuntud ravitsejaga Irje Karjusega ja samas homöopaadiga. Siis teadis ta, et midagi tuleb veel teha. 

  Ta tõi õiged homöopaatia terad ja pani need Tarmole suhu. Selle tagajärjel tuli Tarmo sel korral esimest korda siia ilma tagasi. Ehk toimus elu teine uuestisünd.

  (II-uuestidsünd pärast 1980 a. 1. päästvat peaoppi ja tollast I-uuestisündi)..

  Järgmise päeva hommikul toimus Maarjamõisas päästev peaoperatsioon, Mille käigus eemaldati veri, lapiti kolju kokku jms. (see oli III-uuestisünd)

  Kõik läks hästi, v.a. 1 oluline asi... Tarmo jäi kooma 8 päevaks.

  Õnneks on olemas häid võimalusi. Koostööpartner sai nimelt käia ka Maarjamõisa intensiivravi palatis Tarmot vaatamas. 

  Ja ta tegi seal siis veel nii mõndagi......(Selleks, et pääseda Tarmole ligi, pani ta samas toime Eesti meditsiiniajaloo ühe suurima pettuse. 

  Kui ta lihtsalt kirjutas Tarmo patsiendi andmetesse, et ta on Tarmo elukaaslane. Kuigi ta oli vaid sõber. Andis see samas võimaluse, et ta võis elustuskeskuses Tarmo juures viibida. Kuna seal võivad äärmisel juhul olla patsientide juures vaid nende lähedased.

  Irje tõi nüüd peale teisest ilmast tagasitoomist Tarmo ka koomast välja ta juuksekarvade ja lillevee abil.

  Ehk sedasi kleepinud kokku eeterkeha (mida me teame aurapildina). Ja tekitanud ka nii stardi kehale, hakkas see ise end ravima. 

  Ning 9. päeval tuli Tarmo koomast välja uuesti tagasi siia ilma kontaktivõimelisena...

  Esimesed suuremad ulmelised imed olid sellega toimunud. Kuid Eesti alternatiivmeditsiini tipphetked jätkusid veel...

  Pärast neid 2  ja 3. uuestisündi toimunud Eesti parimate neurokirurgide iganädalast visiidipäeval Eesti meditsiini südames, milleks intensivravi elustuskeskus on. Ennustasid need lääne meditsiini väga head neurokirurgid seal samas, et Tarmo jääb alatiseks mitteadekvaatseks ja eluaegse halvatuna voodisse teiste aidata....

  Selle teadmisega lõppesid ka selleks korraks ulmelised seiklused Tartu Maarjamõisa elustuskeskuses. 
  Sest edasi läks juba teekond Võru haiglasse, kus pidi taastusravi toimuma (mida seal kunagi samas ei tehtud).

  Nüüd oli aeg Eesti alternativmeditsiini tipphetkedel jätkuda Võrus Lõuna-Eesti Haiglas... 

  Kui seal Võrus siis järgmisel hommikul tuli palatisse füsioterapeut koos 0,5 m läbimööduga palliga. 
  Ning selle voodisse asetatuna, käskis jalad sellele tõsta. Ja koos kerega nii ennast õhku tõsta ...3 minutiks (!!!). Loomulikult sai keeldutud, sest 2,5 nädalat varem ju toimus üliraske peatrauma ja sooned võisid peas lahti minna...

  Füsioterapeut läks seda kangekaelsust siis arstile kaebama... Mille tagajärjel nad tulidki tagasi palatisse. Ning hakkasid arutama ravi ja patsiendi väljavaateid. 

  Ja raviarst ütles järgmist: „Sa jääd eluks ajaks halvatuks ning ei tõuse voodist enam kunagi...“

  Kuid juba 1993 aastast kuningliku Radza-Buddhi joogaga tegelema hakates, tajus Tarmo, et Radza-Buddhi bioenergeetiline jooga aitab siin just halvatusi kõige paremini likvideerida. Sest biovoolud on need, mis peavad korras olema, et käed ja jalad liiguksid.

  Sest meeles oli väga hästi kuidas sai pärast 1980 a. peatraumat ja päästvat 1. peaoperatsiooni pool aastat tehtud iga päev tunde me parima Haapsalu taastusravihaigla võtete abil harjutusi.

  Kuid nüüd 1993 a. sügisel oma esimeses Radza-Buddhi joogatrennis oli juba 10 min. peale baasharjutuste tegemist selge, et need on väga head võtted halvatuste likvideerimiseks....

  Siiani 2009 a. traumani ta oletuslikult vaid teadis seda, kuid kas ka asi nii ka töötab?

  2 päeva tegi Tarmo suurima usuga ca 10 h päevas  Radza-Buddhi 1+2=3 raskusastmetega  mõtte teel tehtavaid bioenergeetilisi treeninguid ja ...


  kolmanda päeva varahommikul sai Tarmo näha oma elu parimat und ...

  Kus vasak käsi oli taevasina taustal. Ning rusika ette tuli valge udune kogu.Ja punased jutid hakkasid sõrmede otste poole liikuma... ja sõrmed avanesid.

  Tarmo tegi ehmatusest silmad lahti ja nägi enda ees alt ülesse poole vaadatuna seda sama unes nähtud vasakut kätt avatud sõrmedega enda ees, 20-30 cm kõrgusel. 
  Kell oli 6 hommikul (käekell rippus voodi ääre küljes ja sealt oli hästi näha millal see kõik toimus).

  (Arvatavalt käe valgeks minemine tähendas energia kätte minekut ja punased jutid vere liikumist sõrmedesse.)
   
  Rääkides seda, et kuidas see toimus, mis treeninguga jms. Siis selle peale kirjutasid arstid haigusloosse: „patsient räägib seosetud juttu.“

  NB! TEGEMIST OLI MAAILMAREKORDIGA, 

  kui elu raskeimas seisus peale Schumacheri taolist ülirasket peatraumat pooladekvaatses olekus sai likvideeritud me tippmeditsiini poolt ennustatud eluaegne halvatus vaid 1+2=3 raskusastmete psühhoenergeetiliste mõtteharjutustega

  Pärast seda imet ja väikest taastumist ning katsumusi med. süsteemis, tõi Tarmo juurde ka Hiina ja Jaapani olümpiavõitate poolt kasutatavad  ülivõimsad Chi Kung (qi gong) vastupidavuse- ja jõuharjutused. 
  Tehes neid  2-3 h päevas, koos 200 kükiga. Hakkas Tarmo käima pärast nende tegemist juba kuuendal päeval.
  Kuigi päev varem, 5. päeval arvati Eesti parimaks loetavas Haapsalu taastusavihaiglas, et need inimkonna loodud võimsamad vastupidavuse- ja jõuharjutused on jamad ja ei aita Tarmot.
  Kuid vaid need harjutused aitasidki käijaks. Ja seda pärast ülirasket peatraumat, 2,5 kuud voodis lamamist ning 10 kg kehakaalu langust.
   
  Ning 3 kuud pärast Michael Schumacheri taolist ülirasket peatraumat ning ennustust eluaegsest halvatusest, jooksis Tarmo juba staadionil.
   

  Loo kokkuvõte:

  Imed peituvad meis enestes, kui me usume endasse, oleme vaimselt tugevad ja järjekindlad enda arendamisel, treenimisel.

  Ravimatuid haigusi ja imetablette pole olemas. Vaid me ise oleme imetabletid kes peavad end arendama, et olla terved ning suutma tulla välja ka ekstreemolukordadest 

  NB! Likvideerinud maailmarekordilise kiirusega pooladekvaatses olekus eluks ajaks ennustatud halvatuse, võttis Tarmo vastu elupäästja Irje soovituse minna õppima massaaze ja idamaist meditsiini. Ning siis hakata aitama abivajaid.

  Tänaseks on Tarmo juurde õppinud nii mõndagi Hiina, Jaapani, India ja Tai meditsiinist, joogast jne. 
  Ning süvenenud ka sügavamatesse bioenergeetika ja alternatiivmeditsiini saladustesse. On isegi õnnestunud abivajate elusi päästa.
  Käib pidev õpe ja kogemuste omandamine. 
  Ning valdab juba hetkel ka enda jt. patsientide pealt kogetuna teadmisi mida ei valda teadusliku tavameditsiini isegi paljud parimad esindajad...Seda  just tänu kompleksele lähenemisele haigusjuhtumite puhul. Ning süvenedes ikkagi tervisejamade tegelike põhjuste leidmisele ja ravile..

  Pidev õpe ja praktika toimub järjekindlalt edasi ...

   5. imeline tervenemine. Kaela-, õlgade- ja seljatrauma mis muudab meditsiini arusaamu


  Kui oled hetkega taastunud aastaid kestnud pingetest. Siis muututakse ettevaatamatuks.... 
  Nii ka Tarmo, kui pärast borrelioosi momentaalset kadumist, lihtsalt kiirustades komistas oma katlamajas. 
  Ja siis kukkuma hakates püüdis ennast päästa niipalju kui võimalik. Haarates ja toetudes katlale, haarates torudest jms.
  Kuid ikkagi kukkus kõhuli, lõuaga vastu maad, pea külje peale ja kael siis nõksaki käimas....

  Kõik see tähendas seda, et ennast kukkumise eest kaitsta püüdes tõmbasid seljal lihased krampi minnes ära mõned lülid ja diskid.
  Ning kaelal läksid maha kukkudes mitmed kaelalülid ja diskid nihkesse....

  (NB! Ja kummaline on see, et kui oled alaosast halvatud, keha kangestunud ja valu täis. Ning üks jalg teisest  lühem ca 2,5 cm. Ja samas ka meeste vahel tassitav. 
  Et siis EMO`s tehtud MRT-kompuutri vastuseks oli, et Tarmo on täiesti terve...
  Samas kui vähesegi käimisvõime saamiseks manuaalteraapiate ja lihaskrampide eemaldamisega kulus ca 2 aastat...)

  Kuid, et idamaade ja meditsiini tarkuste ning saladuste õpetajaks on ka Baltimere regiooni ja ka Euroopa 1 parimaid manuaalterapeute dr. Raimond Lihtmaa. 
  Siis ilma et mingite neuroloogide poole pöörduda ja lasta kogu elu rikkuda seljaoppidest tekkivate tüsistustega. Lihtsalt sai otsustatud, et Tarmol pannaksegi kõik lülid, diskid, õlad jm. paika manuaalteraapiatega. 
  Ehk, iga kord selga tehes jalgade erinevate pikkuste vahe väheneb 1 mm kaupa. Sest sedasi ei lõhu diske ära.
  Ja kuna ka see on ideaalseim võimalus teada et kuidas mida mõjub. Siis otsustasid Tarmo ja teda aitav Euroopa 1 parimaid idamaade ravispetse dr. Raimond Lihtmaa kaela nn. lõppu jätta, selle korda tegemise....

  Kui selg suurelt osalt paika sai, oligi tunda takistused kaela poolelt. Sest käia ikkagi ei saanud. Kuna takistuseks olid lihaskrambid kaealihastes. Pärssides nii normaalset ajuverevarustust.
  Ja siis sai eemaldatud lihaskrampe kaelalt.
  Ning käimine hakkas taastuma.
  Ja hiljem, kui kaelal lülisid sai paika pandud, hakkasid kaduma ka viimased pinged kaelast. Ja nii tasakaal, kui käimisvõime jõudsalt paranesid iga korraga, kui sai manuaalteraapiat tehtud.


  Kuid kõige selle käigus sai kogetud nii ärevushooge, paanikaghooge, vererõhu tõusu, kui epilepsiat.
  Ehk, siit tulid kogemused, et mis nii neid, kui ka tõenäoliselt paljusi insulte inimestel tekitavad. 
  Nimelt, kui kaelalihased on krampis, siis nad pitsitavad veresooni, kui skuttidega neid sulgedes.
  Ja kui aju ei saa kätte vajalikku hapniku, siis ta lihtsalt annab südamele käsu verd rohkem peale toota.
  Kuid, kui lihaskrampide tõttu on veresoontel takistused ees, siis oodatud hapnik ikkagi ei pääse ajusse.
  Ja sellest nn. rõhkude muutusest tekibki ärevushoog. Või koguni insult, epilepsia jne. probleemid.

  Seega pole mingit vajadust võtta ärevushoogude, paanikahoogude jms. puhul mõttetuid maksa ja neerusid rikkuvaid antidepressante. Piisab vaid lihaskrampide eemaldamisest kaelal, õlgadel jne. ülavõõtmes. Et lahti saada nii halvatustest, kui epilepsiatest teatud juhtudel, kui ka ärevushoogudest. Ning ära hoida samuti insulte jms.

  Samuti oli ääretult positiivne tunda kuidas liikumisvõime paranes ajuverevarustuse parandamisega.
  Ehk, kui kaelast, õlgadest jne. ülavöötmest pingeid kaotada. Siis jalgade liikumisulatus põlvede tõstmise ja kiiruse poolest muutub oluliselt paremaks.
  Ehk, see oli kogemus, mis võib just paljudel tippsportlastel veelgi parandada oma tulemusi.

  Teine ääretult huvitav kogemus oli ka elus nüüdseks juba kolmanda halvatuse likvideerimine (2 eelmist olid seoses peatraumadega seotud halvatused).
  Ja ka sel korral selja- ja kaelatrauma halvatus sai eemaldatud väga lihtsate tsakraravi mõtteharjutustega. Vaid 1 päeva teinud neid haiglas palatis. Oli juba järgmine päev võimalik end voodis keerata, jalgu voodisse ja välja tõsta. Mingist toest kinni hoides ka isegi käia, kui ka kergelt kükitada.
  Alakeha halvatus oli kadunud seega ülilihtsalt vaid maailmarekordilise 1 päevaga.

  NB! Ja taastusravi harjutusteks sai jälle kasutada enda loodud ja 5 a. varem pärast I-megatraumat aidanud teatud qigong harjutuste komplekti. Ehk, inimkonna võimsamad harjutused aitasid ka nüüd käijaks saada, nii nagu nad seda aitasid 2009 aastal,
  Viljandi ja Pärnu haiglate taastusraviosakondades ausa küsiti, et miks seal oled, kui kõike ise oskad ja teed. Ning nende füsioterapeutide abi seega ei vaja.

  NB! 1. ja 5. imeliste tervenemiste taastumisel taastusravi mõttes on kasutatud vaid Tarmo enda loodud ja kombineeritud kuningliku Radza-Buddhi jooga ja qigong inimkonna loodud võimsamaid bioenergeetilisi ja füüsilisi harjutusi.
  Sest vaid need on kõige kasulikumad edukaks taastumiseks et käijaks saada.

  Ehk, taastusravihaiglates sai tehtud vaid enda programmi alusel loodud harjutusi.
  ( mis salata, isegi bioenergeetilisi massaaze ei tehtud seal, mis oleks aidanud lihaskrampe eemaldada, kui aidanud energiat nii liikuma panna, et oleks kiirendanud liikumisvõime kiiremat taastumist). 
  Sest taastusravihaiglates tehtavad klassikalised massaazid pole piisavad, et energeetika kehas õieti toimima hakkaks. Ning, kui massöör ei valda, või lausa keeldub lihasakrampide eemaldamist tegemast, siis polegi praktiliselt massaazist tolku, kui oled läbinud mingi raske neuroloogilise trauma.

  Küll oli Tarmol taastusravihaiglate mõte selles, et seal on kõik vajalikud seadmed, et end treenida. 
  Põhiline abimees oli rööbaspuu. Sest selle vahel sai nii vabalt treenida qigong harjutusi tehes. Kui käia ja kükke teha. Sest ta oli parim julgestus tasakaalu hoidmiseks. 
  Kuid kui põhilisi qigong harjutusi ei tee. Siis lihtsalt jõusaali seadmetel mõne nädala rassida, see ei anna niikuinii vajalikku efekti....

  Päris huvitav kogemus oli ka seotud õlgadega. Ehk, kui kukkudes käed õlgadest kergelt nihkesse läksid.
  Ehk, päris viimane käimisviimistlus, mis ka juba jooksuvõime tagab. Vajas ka käte normaalselt õlgadesse panekut. 
  Sest kui käed on õlgadest väljas, siis see lükkab veidi nihkesse ja sealt omakorda pingesse abaluuga seotud lihased. Ja kui abaluu on pinges, siis see omakorda tekitab pinget abaluutõsturi lihases. Mis omakorda tekitab pingeid kaelas. Ja nii pitsitades sealseid veresooni.
  Ehk, sedasi tekitab see omakorda ajuverevarustuse häireid. Ning see omakorda takistab normaalset käimisvõimet. 
  Kui ka mõjub nägemist halvendavalt (lausa mõnus tunne on peale õlgade teraapiaid aegajalt tunda, et nägemine muutus jälle teravamaks).
  Seega tuleb igasse õlatraumasse suhtuda ääretult tähelepanelikult. Ning likvideerida siis sealt probleemid.

  7. Kui Jumal nägi abipalvet... 
  5 minutiga telefoni teel selgeks profimassaazi põhitõed, ilma et oled veel ühelgi massaazikursusel käinud


  Kui 2009 a. pärast oma I-megatraumat ja 3 kuud haiglates viibimist, tuli tahtmine kodus korda teha uued aknad, pärast nende varasemat paigaldamist. 
  Tekkisid aknapalede pahteldamisel meeletud rindkere valud. 
  Ja mõni aeg hiljem, kui oli üht asja vaja kahe käega tõsta, siis ootamatult Tarmo avastas, et vasakut kätt üldse ei suuda tõsta.
  Tõstad parema käega vasaku käe ette ja lahti lastes see lihtsalt kukub alla rippuvasse asendisse.
  Püüad kätt kehaga koos kiigutada, et saada mingitki tunnetust käe lihastesse kiigutamise abil. 
  Kuid ei mingitki tunnetust, et lihased suudaks kaasa tulla ja kätt liigutada. Lihtsalt käsi ripub, võimeta liigutada.

  Tuli peale meeletu hirm, elu 1 õudsamaid hetki. Sest ilma käteta ei ole ju midagi võimalik elus teha...

  Kuid nagu elus ikka, on kõik meiega toimuv ära otsustatud kosmosest...
  Helistas nüüdki Tarmole mõni tund hiljem hea sõber elupäästja Virgo Mihkelsoo. Et küsida, kas ta soovib teatud ravimeesid veel. 
  Vastanud, et ei vaja. Kuid, et juhtus juhtus selline hirmus asi, et käsi ei liigu, et vaid ripub.
  Ja siis Virgo rääkis telefoni teel ca 5 min. jooksul ära profimassaazi põhitõed lihaskrampidest ja nende likvideerimisest.
  3 nädala pärast tõstiski Tarmo varem rippuva vasaku käe pea kohale.

  Nüüd teistele sama raskes olukorras rippuva käe kordategemiseks läheb vaja tal vaid ca 30 min.

  NB! Sel ajal ei olnud Tarmo veel isegi massaazi algkursusel käinud.

  P.S. Just need klassikalise meditsiini poolt mittetunnustatud profimassaazivõtted aitasid Tarmol koos manuaalteraapiatega uuesti ka käijaks saada samuti pärast teisest megatraumast taastumisel, kui läbiti üliraske kaela- ja seljatrauma ning kui oldi isegi alguses alakehast halvatud.
   
  Kuidas Tarmo vabanes epilepsiast, selle kontrolli alla sai

  Peale 1980 a. traumat, kui toimus peapõrutus kukkumise tagajärjel jääl ja sellest tingitud operatsiooni 11 kuud hiljem, tulid epilepsiahood 10 a. hiljem. 19 a. sai tarvitatud erinevaid epilepsia vastaseid tablette. Viimasena Timonili 150 mg 1 kord päevas.
  Läbides edukalt nõelravi Raimond Lihtmaa juures, leevendusid epilepsia hood oluliselt 1993-1994
  Alates 1993 sai hakatud tegelema Radza-Buddhi joogaga ning päevased epilepsiahood saadi täielikult kontrolli alla. Hoogusid esines vaid aastas mõne korra öösiti, kui sai üle pingutatud füüsilise tööga, vähe magatud vms.
  Kontroll epilepsia üle muutus nii heaks, et kord EEG`d tehes õnnestus EEG diagrammilt isegi epilepsia näitajad ära kaotada (mille üle imestati Tartus väga suurelt, sest seda peeti võimatuks...)
  Kõik tundus OK
  Kuid 29.mail 2009 a. õnnetuse tagajärjel, kui sai käidud teispoolsuses ja tuldud välja koomast ja halvatusest, otsustas Võru haigla, et vaja on võtta 2 korda suuremad tabletid,m ehk 300 mg ja 5 korda rohkem (varem 1 tablett, nüüd 5). Ehk see kõik tähendas 10 kordset üledoosi (!!!).
  Loomulikult sai tabletid ära visatud kõik, peidetud need ära, et mitte surra üledoosi tagajärjel...
  Tabletid sai asendatud samas spetsiaalse epilepsiavastase tatrameega (spets. ravimtaimede seguga mési). Mida sai tarvitatud ca 2 kuud.
  Ja siis asendatud see õigete, vajalike toitainetega (pähklid, seemned, teatud puuviljad jm. ained).
  Ja pärast ülirasket traumat, mille tõttu sai viibitud teispoolsuseski, pole enam krambihooge olnud.
  Seega aitas ka siin aastasadade jooksul kogutud alternatiivmeditsiini-loodusmeditsiini teadmised. Ning hiljem teinud ka õiget bioenergeetilist ravi juurde, siis sai täielikult kontrolli alla epilepsia, ilma mingeid tablette võtmata....
   
   

  Kuidas saadi lihaskrampidest lahti ja käsi liikumatusest liikuma
  Pärast aktiivseid jõutreeninguid haiglas tekkisid selja lihastesse lihaskrambid.  See tähendas seda, et ühel hetkel vasak käsi ei tõusnud üldse, kui see vaid rippus..
  Kui sai paremaga vasak käsi ülesse tõstetud ja see lahti lastud, kukkus vasak käsi lihtsalt alla..
  See oli hirmutav faktor, et kuidas sai käsi muutuda "halvatuks" uuesti.
  Kuid elus on nii, et soovitav on suhelda parimate spetsialistidega.
  Selgi korral sai nõu kuulda võetud asjatundjatelt, et milles põhjus ja kuidas likvideerida lihastes olevaid krampe. Sai kasutatud Vene allveelaevastiku ja dessantüksuste teadmisi meditsiini poolelt.
  Teinud teatud teraapiaid, sai juba seda rippuvat kätt 3 nädala pärast pea kohale tõdstetud.
  Nüüd seda samas seisus rippuvat kätt liikuvaks teheks kulub vast 30 min vaid ....
  Muud faktorid treeningprotsessis, taastumisel
  Toitumisel on soovitav olla taimetoitlane, kus kala-, muna- ja piimatoidud lubatud (keelatud looma- ja linnuliha).
  Sellega tagatakse energia vabam  liikumine .kehas, organites.
  Vajalikud ained, mis lihas olemas, saadakse kätte ubadest, hernestest, pähklitest jne.
  Stiimulid. Stiimulid võivad muutuda elu jooksul, kuid nad peavad olema. Isegi siis, kui meid on näiteks maha jätnud armsaim, on tast stiimulina kasu, kui me midagi teeme ja eesmärgiks on tema südame võitmine jms.
  Treeninguid tuleb teha armastusega, lõdvestatud meelekindlusega. Kui tehakse vihaga vms., kus on pinged peal, ei´ole armastust sees, siis see tekitab trotsi, pinget psüühilises mõttes. Kuid treeningute esmaseid eesmärke on just tasakaalustada, psüühiline, vaimne ja füüsiline maailm.
   
  Edukate treeningute põhimõtted
  Iga inimene on ainulaadne
  Treenida tuleb personaalse treeningprogrammi järgi, sest me kõik oleme erinevad ja vajame seega individuaalset lähenemist treeningutele.
  Treenida tuleb maksimaalselt
  Tavaliselt määratakse haiglates treeninguteks 1 inimene, kes tegeleb patsiendiga ja konkreetne aeg, milleks on tavaliselt 1 h/päevas.
  Kuid seda on vähe. Tuleb tihti treenida aga 3-5 h, et saada vajalikud tulemused. Võimalusel kasutada vaba aeg selleks. lihtsalt ka aegajalt töö kõrvalt teha näit 5-15 min treeninguid.
  Jõutreeningu maht
  Kuna iga inimene on erineva füüsilise võimekusega keha poolelt, siis tuleb ka raskused, maht jms. lähtuda tema võimetest (ei ole olemas kindlat standardit kõigile).
  Mida rohkem treenitakse, seda tõenäolisem on, et saadakse soovitud tulemus.
  Vajadusel tuleb teha näiteks päevas 200-400 kükki (näit. rööbaspuude vahel),.
  Qigong jõu- ja venitusharjutused
  Soovitav on treeningprotsessi kaasata  qigong jõu- ja venitusharjutused. Tihti piisab teatud harjutustest, et saada füüsiline vastupidavus nende kaudu. 

  NB! Tarmo kasutas oma 2 megatraumast taastumisel taastusravina vaid enda kombineeritud qigong energeetilisi ja füüsilisi harjutusi. 
  Sest need on just parimad inimkonna loodud võimsamad raviharjutused.  
  Mida on vaja, et saada ravimatust haigusest terveks?

  Elu edu peitub lihtsuses. Kui tehakse algusest peale õigeid ravivõtteid piisavalt, on võimalik ravida ka ravimatut üsna tihti väga lihtsalt. 
  Lausa isegi 1+2=3 raskusastmete võtete abil. 

  Usk endasse
  Üks tähtsamaid asju, et terveks saada, on usk endasse, et saad hakkama. Eneseusk on 1 olulisemaid vajadusi paranemiseks.
  Tahtejõud
  Kui meil on elus max eesmärgid ja me püüdleme nende poole, siis meil on ka olemas tahtejõud. Kuid tihti inimestel puuduvad max eesmärgid. Tihti lüüakse käega kõigele, ollakse ükskõiksed ning arvatakse, et ei saada hakkama. Kuid kui on max eesmärgid ning püüeldakse nende poole, siis on ka tahtejõud olemas.
  Kui on tahtejõud, siis võib korda saata imesi...
   
   
  Vaimne tugevus
  Väga vajalik on patsiendi vaimne tugevus. Sest teatud bioenergeetiliste harjutuste edukaks sooritamiseks peab patsient olema vaimselt võimeline neid tegema ja olema võimeline fantaseerima.
  Näit. suutma valgust juhtima läbi keha, kujutledes keha  toruna.
   
  Usk pakutavatesse ravivõimalustesse
  Idamaade meditsiini kohaselt ei ole ravimatuid haigusi olemas. Hiina, India, Jaapani jm. idamaine meditsiin on aastatuhandeid vana. Seal leidub väga erinevate haiguste raviks erinevaid tõhusaid raviviise.
  Põhiline, et patsient tahab terveks saada, kasutab õigeid ravivõimalusi ning panustab enda ravisse. 
   
   
   
   
   
  Treeningmaht
  Bioenergeetilisi harjutusi tuleb teha pidevalt, sest pidev areng annab soovitud tulemuse.
  Olenevalt patsiendi seisust tuleb harjutusi teha päevas kas 1-10h, 1 nädal-0,5 a (või isegi rohkem)...
  Harjutusi tuleb teha mõistlikult, vastavalt patsiendi seisule, tema individuaalseid vajadusi arvestades (ei ole olemas keskmist treeningprogrammi, mis sobivad absoluutselt kõigile)
  Millal ei tule tulemust?
  Kui mittemidagi ei tehta, ei soovita treenida, siis ei tule ka tulemust.
  Treenida tuleb pidevalt ja mõistlikult.
   
  Jääb arusaamatuks, et kui satutakse ratastooli 20 aastaselt ja tuleks teha bioenergeetilisi treeninguid, kasutades lisa muude energeetiliste ravide osas, et siis ei soovita treenida, vaid jäädakse lootma imetablettidele.  Kuid see lootmine imetablettidele tähendab tihti 40-50 aastat (kuni surmani) ratastooli vms. Samas tehes teatud harjutusi näit. 0,5 a., 2-3 h päevas, võidaks tõusta ratastoolist püsti...