KUI POLE ELU, EI OLE SUL MIDAGI, KUI ON ELU, ON KÕIK VÕIMALUSED AVATUD
∫ Integreeritud terviselahendused ∫ Loodusteraapiad ∫ Alternatiivmeditsiin ∫ Jooga ∫
Energiamassaasid

Meeteraapia
Meeteraapia on, kui täielik energiapomm.Praktiliselt kogu keha kaetakse meega, mis teeb naha elastseks, noorendades seda.
Kuid samal ajal annab ka täieliku energialaengu, sest meel on imelised energeetilised omadused.
Lisaks sisaldab teraapia veel ka üldkehalist massaazi, 
 
Virgo Mihkelsoo

tervendavad meed 
ja toidulisandid  

 

Ravi ravimatut võimsate 
energiaravidega

Inimkonna loodud
võimsamad asjad:
Kuninglik 
Radza-Buddhi jooga
&
qigongIntegraal `i
ehitusmaterjalid
 
Parima hinnaga
ehitusmaterjalid 
Eestis
 

 
Puiduseadmed
Valveseadmed
 
 
Imed peituvad meis enestes.
 Ravimatuid haigusi ei ole olemas, kui kasutatakse õigeid ravimeetodeid,
ollakse piisavalt tark, tahtejõuline ja  panustatakse enda ravisse
Kuid , kui lootus kaob, kuid samas on olemas kogemused haiguste ravis:
 
 
Vererõhu ja
suhkruhaiguste ravi 
 
Halvatuse likvideerimine  
 
Epilepsia ja krampide likvideerimine 
 
 
Jäsemete piiratud liikumine
  
 
Külma ja kuumuse tunne
 Kogemused bioenergeetikast, loodusteraapiatest, raviskeemid erinevate haiguste raviks 
INFO: tel. 55 650 346

+ Kuidas ravida halvatuid.

Halvatute ravi

 

Kui inimesega juhtub trauma, või lihtsalt terviserikke tõttu (näit. insult) jääb halvatuks. Siis tihti teadmatusest ei saadagi sellest lahti, kuigi tuhandete aastate jooksul on omandanud inimkond halvatuse ravi, kui sellise.

Põhiliselt on need idamaise meditsiini (Hiina ja India meditsiin) 5000 a. ravikogemused, mis töötavad ka täiesti ilusti lääne kultuuris, ühiskonnas.

 

On vaid vaja vaid teha kohe algusest peale peale traumasi jm. haigestumisi õigeid bioenergeetilisi asju ja piisavalt.

Patsiendil on vaja uskuda endasse ja olla järjekindel teatud bioenergeetiliste harjutuste tegemisel.

Sest vaid patsient ise saab end liikuma tõmmata, sest siin ei ole imetablette, mida võttes saaksid jalad alla, käed liikuma jne.

Ja inimest ei ravi mitte arst tema poolt antud tablettide jm. keemiaga, vaid patsient peab ravima ise ennast, tehes õigeid harjutusi jne.

Arst, või lihtsalt ravitseja saab vaid suunata ravi ning kaasa aidata edukale ravile läbi lisategevuse (näit. bioenergeetilised massaazid jms.).

 

Kahjuks enamik halvatuid patsiente loobub bioenergeetilistest treeningutest, sest neid hirmutab teadmine, et neid harjutusi tuleb teha mitmeid tunde päevas. Mõnedel juhtudel lausa üle kümne tunni päevas. Ja kõike seda mitmeid päevi, või nädalaid järjest.


Kuid halvatuse likvideerimisel on sama põhimõte, kui robotil. 

Ehk, kui voolu kompuutris ei ole robotil, siis ta ei saa liigutada.

Ja sama põhimõte on inimesega. 

Ehk me peame panema tööle meie kompuutri, milleks on aju. 

Me lihtsalt peame käivitama ajus funktsioonid, mis ei toimi.

Ja selleks on parim viis, kui teha teatud õigeid bioenergeetilisi mõtteharjutusi järjepidevalt.

Sest sedasi tehes võtavad terved ajurakud ja ajuosad üle funktsioonid kahjustunud rakkudelt ja ajuosadelt.


NB! Need bioenergeetilised mõtteharjutused on vaid 1+2=3 raskusastmetega ning absoluutselt kõik kes adekvaatsed, on suutelised neid tegema.

 

NB! Need õiged veidi fantaseerimist nõudvad harjutused on väga lihtsad. Sest tegemist ei ole Balti jaamas söevagunitelt söe kühveldamisega, mis tundub hirmus raske ja võimatu olevat oma füüsilise jõu poolest.

Bioenergeetilised harjutused on täiesti võrdsed koolis matemaatika tunnis tehtavate 1+2=3 algebra ülesannetega oma raskusastme poolest.

Jah, need kes on teinud bioenergeetilisi harjutusi varem, ennem oma haigusjuhtumit, neile tulevad positiivsed ravitulemused varem, kui neile, kes neid ei ole kunagi teinud.

Sellega seoses võib alguses esineda probleeme energia tunnetuse kohalt, et nagu midagi ei toimiks, ei saa energiat liikuma.

Ja siit tuleb põhjus loobumiseks. Kuigi tehes edasi, võib juba järgmistel kordadel esineda ravis imesi.

 

Kuid et energia voolab meie sees, kui ümber, siis ühel hetkel hakkab energia nii voolama, et me ei saagi aru kuidas see toimus. Ja siis lähevad harjutuste tegemised lihtsamaks ning oodatud tulemus läheneb sellega.

 

Samuti ei ole takistuseks selgroovigastuste puhul seljaaju läbilõige selgroovigastuse puhul, sest bioenergeetiliste harjutuste õigel ja piisaval tegemisel kasvatatakse sellega uued energiakanalid.

See on asi, mida tavameditsiin välistab. Seda põhjusel, et tuuakse näitena, et selgroog oleks nagu elektrijuhe. Et kui elektrijuhe lõigata läbi, et siis vool teise juhtme otsa ei jõua. Ehk lamp ei saa põlema.

Kahjuks inimese keha ei ole robot ning siin ei kehti füüsika.

Küll kehtib siin bioenergeetika, mis on paljuski nähtamatu silmale, kuid 5000 a. jooksul tõestatud selle olemasolu.

 

Kui keha oleks nn. füüsika, siis tekib küsimus, et miks seljaaju kaabliga ei asendata, kui seal läbilõige ja nn. vool seal ei liigu?

 

Mida varem peale halvatuse ilmnemist bioenergeetilise taastusraviga alustatakse, seda parem, sest siis on võimalik kaasata raviprotsessi kahjustamata ajuosi ja närvirakke.

Tavaliselt pikkade selgroovigastatute puhul ongi uue probleemi tekkimine – peaajus on samuti lülitanud välja teatud keskused. Sellega seoses ei olda samuti suutelised signaale edastama seljaajusse nii nagu peab.

Ehk kuigi tuleb tegeleda seljaaju bioenergeetilise raviga, tuleb samas tegeleda ka peaaju taaskäivitamisega.

Sellega pikeneb raviprotsess jällegi.

 

Tekib seega küsimus, et miks paljud inimesed kui muutuvad halvatuks, ei soovi endaga tegeleda, teha õiget ravigi piisavalt. Selle asemel on nad pigem „nõus 40-50 jne. aastat veetma ratastoolis, või lihtsalt voodis.

Samas nagu pole midagi neil niikuinii teha päevad läbi...

Sellest on väga raske saada aru, et miks nii käitutakse, kuigi on teada teatud bioenergeetilised treeningud, ravivõtted, et kuidas likvideerida halvatused.

Hiinas on  lisaks kasutusel veel tuhandete aastate jooksul õpitud meetod, kus selgroo kõrvale pannakse ca 0,5 m pikkused nõelad ja inimesed hakkavad käima.

Ja sellist asja on võimalik isegi Eestis teha, sest nii mõnigi nõelraviarst on seda Hiinas näinud, et kuidas tehakse ja õppinud seda seal seega.

Jah, see on kallis ravi, sest nõelad saadakse personaalse tellimise alusel ja selle tegemine nõuab täpsust. Ning eks õppekuludki läksid kah arstile maksma päris palju... Ja sedasi hind suureks muutubki.

Kuid kui tegelda endaga ise, tehes päevas mitmeid tunde bioenergeetilisi ajutreeninguid, siis on võimalik saada halvatusest lahti kümnetes kordades odavamalt.

 

Mida ei tohi teha halvatute patsientide ravis.

NB! Kindlasti ei tohi teha:

 • elektrilisi teraapiaid, sest elekter halvab bioenergeetilise süsteemi
 • valude puhul süstida antibiootikume, või anda valuvaigistavaid ja epilepsiavastaseid tablette, sest need halvavad närvisüsteemi ja bioenergeetilised signaalid-impulsid ei liigu pärast seda. Valu, kui selline on loomulik keha kaitsereaktsioon ning näitab kus probleemid jms. ning samuti annab märku närvisüsteemi, ehk ka energiate toimimisest. Kui teha pidevalt meditatsioone ja bioenergeetilisi harjutusi, siis kaob valu tundmine, kui selline, sest aju suudab mitte nn. mõelda valule.
 • Unerohtu anda, sest see pärsib närvisüsteemi, signaalide liikumist lihastes
 • Kopsupõletiku puhul ei tohi anda antibiootikume, sest need halvavad närvisüsteemi. Et vältida kopsupõletikku, mis tihti kaasneb halvatutele pidevast liikumatusest selili olles (kopsupõletik võib ka esineda ilma palavikuta), siis tuleks halvatuid keerata aegajalt külje peale ning koputada (patsutada) seljale, et kopsudesse ladestunud vesi tuleks maha kopsu selja poolsest küljest.
 • Võetakse krambivastaseid tablette (epilepsiavastaseid tablette), kui tekivad spasmid, lihastõmblused (mis on tavalised tekkima halvatutel, kuna lihased elavad edasi oma elu ning impulsse tekib sinna aegajalt

Mida tuleks ja võiks teha veel halvatutega

 • Tõsta immuunsust Hina meditsiini jt. loodusteraapiate võtetega, et välistada igasugu tavahaiguste tulekut, organismi nõrgestamist
 • Võimalust mõõda vähendama, või välistama lihatoidud, sest liha tekitab bioenergeetilises süsteemis trombe ja paneb energia kinni.

NB! Liha ja loomne rasv on üks insultide põhjustajatest, lisaks närvisüsteemile. Küll on lubatud kala-, piima- ja munatoidud (piim, muna, juust, või, koogid jms.)

 • Mustikamett anda (tatramee baasil), sest see vähendab, või praktiliselt välistab insuldi ohtu. See on eriti vajalik sellega seoses, et teatud bioenergeetilisi harjutusi tuleb teha bioenergeetilisi hingamisteraapiaid aktiveerides, et ravitulemus oleks veelgi parem.

Neid asju tuleks teha siis lisaks bioenergeetilistele harjutustele, et aidata kiiremini eduka ravi osas.

.

 
 
 
 
    

 

 

Halvatute nõustamine, kes seda võivad teha, kes mitte

 

Kuna tihti ei teata halvatute ravist midagi ning aastasadu pole  klassikameditsini poolt just eriti suudetud inimesi aidata, siis sisendades abivajajatele, et nende seis on lootusetu, ei suudeta olla konsultatsioonide osas adekvaatsed.

Ja tihti on just nii, et kes abi vajab, pöördub oma saatusekaaslaste poole. Kuid kui inimesele on sisendatud et midagi teda ei aita ja puuduvad elementaarsedki kogemused eduka ravi osas, siis see inimene ei saa olla nõustajaks..

Nõustajaks saab olla vaid inimene, kes omab kogemusi ravis. Olgu see ravi milline tahes, olenemata haigusest.
 
Vaata edukat halvatuse likvideerimist siit: http://integraal.ee/index.htm/Imelised-tervenemise-juhtumid.php
 
Antud näide on siinkirjutaja enda juhtum.
Kusjuures halvatust on elus tulnud likvideerida kahel korral, peale üliraskeid peatraumasi (1980 jääle kukkumine ja 2009 puuga pähe, kui sai teeäärt langetatud võsast koristatud).
Ja kusjuures see puuga pauk oli täpselt 29 a. taguse opi koha kõrval.
 
Ja võrreldes neid likvideerimisi 1980 ja 2009 a., ehk 29 vahe tagant, peab märkima, et teisel korral, kui ennustati lausa eluks ajaks voodisse jäämist, oli halvatuse likvideerimine märksa kergem, kui 29 a. varem. Sest nüüd sai kasutatud bioenergeetilisi harjutusi, mille abil sai halvatus likvideeritud 2 päevaga, kui sai ca 10 h päevas tehtud vastavaid bioenergeetilisi harjutusi.
 
Mille kohta kirjutas raviarst haigusloosse "patsient räägib seosetud juttu"
See ütlus jäägu tema südametunnistusele.
 
Ja uurides siin Hiinas ja Indias tehtavaid raviviise, siis sai ka kinnitust, et teatud bioenergeetiliste harjutuste järjepideval tegemisel on võimalik ka ravida õigeid harjutusi tehes koos bioenergeetiliste massaazidega ka selgroovigastustega halvatuid.
Lihtsalt teatud harjutusi ja teraapiaid tuleb juurde teha.
 
Enda teadmisi jagas: bioenergeetik, terapeut joogatreener Tarmo Metsar
Põhilised vead mida tehakse halvatuse likvideerimisel
 
 • Inimesed lihtsalt ei usu endasse
 • Loodetakse, et keegi teine aitab nad "imetablettide" abil käima
 • lastakse teha valuvaigistavaid süste, või võetakse vastavaid tablette, mis valu vähendavad, kuid samas ka bioenergeetilised signaalid elimineerivad (kõige valem käitumine on see, kui spasmide puhul antakse epilepsiatablette, mis pärsivad igasugu energeetika meis. Kuid kui ei ole energiat, ei ole ka  liikumisvõimet, ehk pirn ei põle, ning elektrimootor ei tööta elektrita...)
 • Ei tehta´bioenergeetilisi harjutusi
 • Ei tehta bioenergeetilisi massaaze, mis stimuleeriks energiasüsteemi. Vaid tehakse klassikalist massaazi, mis ei ole bioenergeetiline