KUI POLE ELU, EI OLE SUL MIDAGI, KUI ON ELU, ON KÕIK VÕIMALUSED AVATUD
∫ Integreeritud terviselahendused ∫ Loodusteraapiad ∫ Alternatiivmeditsiin ∫ Jooga ∫
Energiamassaasid

Meeteraapia
Meeteraapia on, kui täielik energiapomm.Praktiliselt kogu keha kaetakse meega, mis teeb naha elastseks, noorendades seda.
Kuid samal ajal annab ka täieliku energialaengu, sest meel on imelised energeetilised omadused.
Lisaks sisaldab teraapia veel ka üldkehalist massaazi, 
 
Virgo Mihkelsoo

tervendavad meed 
ja toidulisandid  

 

Ravi ravimatut võimsate 
energiaravidega

Inimkonna loodud
võimsamad asjad:
Kuninglik 
Radza-Buddhi jooga
&
qigongIntegraal `i
ehitusmaterjalid
 
Parima hinnaga
ehitusmaterjalid 
Eestis
 

 
Puiduseadmed
Valveseadmed
 
 
Imed peituvad meis enestes.
 Ravimatuid haigusi ei ole olemas, kui kasutatakse õigeid ravimeetodeid,
ollakse piisavalt tark, tahtejõuline ja  panustatakse enda ravisse
Kuid , kui lootus kaob, kuid samas on olemas kogemused haiguste ravis:
 
 
Vererõhu ja
suhkruhaiguste ravi 
 
Halvatuse likvideerimine  
 
Epilepsia ja krampide likvideerimine 
 
 
Jäsemete piiratud liikumine
  
 
Külma ja kuumuse tunne
 Kogemused bioenergeetikast, loodusteraapiatest, raviskeemid erinevate haiguste raviks 
INFO: tel. 55 650 346
   Avaleht      Kogetud teadmiste võimsus
Imed juhtuvad vaid siis, kui me teeme õigeid asju ja panustame piisavslt nende ilmisiks tulekuks.

Idamaade tuhandete aastate teadmiste võimsus, kui tehakse õigeid asju.

  • Eesti alternatiivmeditsiini ime eluks ajaks ennustatud halvatuse kaotamisest vaid 2 päevaga elu halvimas seisus olles
  • Uppumissurmast pääsemine, elu kehveimas füüsilises vormis olles
  • Epilepsia näitajate kaotamine EEG diagrammilt
  • Südamega toodi ära 550 milj. EEK ettevõte,kuigi selle juht mõni minut varem keeldus igasugusest koostööst
  • Kuidas 2 korda terapeut Tarmo ette nägi oma teise ilma sattumise

2009 a. imeline juhtum, kui terapeut Tarmole ennustati eluks ajaks halvatuna voodisse jäämist. Kuid ta likvideeris halvatuse vaid 2 päevaga ning nädalaga hakkas käima ja 3 kuud hiljem pärast seda ennustust jooksis staadionil.

Peale ülirasket peatraumat teispoolsusesse sattumist, seal viibimist 2009 aastal, pärast seda toimunud päästvat peaoppi ning 9 päeva koomas viibimist, ennustati, et mitte kunagi ei tõuse terapeut Tarmo enam jalgele, Ega saa ka halvatuna ratastoolis sõita jms.
Kuid ometigi, kui tegeled võimsaimate asjadega,mida inimene välja mõelnud ca 5000 aastaga ning ise usud sellesse mida teed, siis tuleb ellu viia oma tahtmine. Seda enam, kui oled läbinud 29 a. varem samuti peatrauma ning olnud siis samuti halvatud, siis tead, et Sa lihtsalt ei taha sedasi olla, teiste lükata, otsustusvõimeta, et mida Sulle vaja, mida mitte jne. Sa tahad olla normaalne, nii nagu enamik, kes meie ümber on. 
 
Nii, kui õeldi, et "Sa ei tõuse kunagi halvatuna voodist, kui ei tee nii nagu meie tahame.," tuli teha seda, mida oled õppinud aastaid ning millesse uskusid suurima uskumusega.
Nimelt sai kogu ime alguse sellest, et täiesti ebakompetempne füsioterapeut käskis jalad panna 3 nädalat pärast traumat ja päästvat oppi 0,5 m palli peale ning tõsta keha ülesse 3 minutiks.
Loomulikult sai sellest keeldutud, sest veresooned oleks võinud jälle lahti peas minna ning siis surra.
 
Ja nii, kui õeldi, et mitte kunagi ei tõuse enam, sai tegema hakatud Radza-Buddhi jooga valgusenergeetilisi harjutusi. Lihtsalt tuli neid teha, sest oli teadmine, et nende abil vaid saad jalgele. Ehk harjutused, mille tegemisel saaks vähemalt pooled Eesti ratastooliinimesed käijateks, pooled pimedad nägijateks (need, kel ajublokaadist tingitud pimedaks olemine).
Ning õnnestuski Likvideerida antud aladega ära pärast ülirasket peatraumat eluks ajaks ennustatud halvatuse 2 päevaga, elu raskeimas seisus olles ning 3 kuud hiljem juba joosta staadionil (ning näha und, kuidas sõrmed avanesid unes ning avanud silmad, näha enda ees avatud sõrmedega kätt).
2010 a. uppumissurmast pääsemine
Kuna 2009 a. jäi ujumise poolelt haiglates viibimise tõttu suvel täielikult ära ja samas ennem seda sai praktiliselt 5 a. kõik suved, pea üle päeva vähemalt ujumas käidud imelises privaatrannas, siis oli loomulik käik, et kaotatu tuleb tagasi teha.
Kuid keha ei olnud füüsiliselt veel valmis selleks.
Sest nii kui sai mindud enda teada normaalsele sügavusele (rinnust saati tavaliselt sisse ja siis kaldaga paralleelselt ujuma) ja hakatud paralleelselt kaldaga ujuma, tõmbas esimene laine kohe vee alla ning kukkus keerutama.
Kuid siin sai pääsetud konkreetselt joogas õpitud omadustele.
Nimelt on 1 harjutusi hinge kinnihoidmise harjutus, kus saab viia hinge kinnihoidmine lausa mitme minutini.See annab meeletu füüsilise vastupidavuse raskete olukordade jaoks.
Ja, et just pool aastat varem sai hakatud grupitrennides tegema seda hinge kinnihoidmise harjutust, siis just sellest piisas, et vastu pidada hingamata vee all ca 1,5-2 min (seda täpset aega ei tea keegi, kuid varasematel treeningutel oldud aegade järgi sai tajutud, et nii kaua see aeg võis olla).
Ja tänu Radza-Buddhi joogas tehtavatele meditatsioonidele, on ka psühho pool tasakaalus. S.t. et põhiline oli mitte kaotada kontrolli ja närvi minna.
Kuigi toimus meeletu rabelemine, püüdega leida vee pealne osa, siis lihtsalt seda ei leidnud. Ei saanud aru kus on taevas, kus maa, kus avameri jms.
Samas tekkis mõte, kui sai nähtud ja samas meeletult tahtmine oli midagi ahmida (ehk see ongi uppujate viga, et ahmitakse midagi, lootuses, et saadakse ka õhku), et ei jaksa ujuda, et laseks vajuda põhja, et saaks sealt kasvõi kätega tõugata põhjast end püsti. Põhi oleks nagu olnud siis toetuspind, millele pääsemine ülesse ehitada.
Naljakas on see, et sai mõeldud seal juba hõljudes olekus olles, et "aga uppujad ju vajuvad põhja." Ehk ka minagi st. ja siis saangi kätega tõugata põhjast ennast pinnale.
Ja siis seal sai rahulikult lihtsalt oodatud seda põhja vajumist. Kuni tundsingi käega enda all merepõhja.
Ja siis sai tõugatud ennast käte abil vertikaali ning tõustud püsti. Ja nii kui sai nähtud kus kallas, sai juba praktiliselt jooksusammul merest välja tuldud.
Tagantjärgi tuli loomulikult meelde, et uppujad vajuvadki põhja, sest nad ahmivad endasse vett. Kuid minul seda ei juhtunud õnneks, sest olin lihtsalt madalama koha peale lainte poolt kantud, jalgade kõrguse nn. sügavusele..
 

Epilepsia näitajate kadumine EEG diagrammilt.

2004 a. käies Tartus oma sealse raviarsti juures statsionaarses kontrollis, sai tehtud EEG diagramm, mis pidi näitama ära, kui raskelt epilepsiat patsient pöeb, mis tal tekkinud 1980 a. peatraumast ja opist, 10 a. pärast seda.
Sai otsustatud, et teeks EEG diagrammi tegemise aeg Radza-Buddhi joogas kasutatavat 1 põhilist meditatsiooni, "Buddha risti."
Ja kogu see EEG diagrammi tegemise aeg sai seda tehtud. Teadmata, et mida see teha võiks.
Ja pärast EEG tegemist tuli raviarstist neurokirurg väga ehmatunud näoga küsima: "Mis Teiega juhtunud on, millega tegelete?"
See ehmatas ennastki ära. Ja sai küsitud, et milles probleem. Ja siis raviarstist neurokirurg vastas: "Teate, Teil on EEG graafikult peaaegu epilepsia näitajad kadunud. Kogu graafika on ideaalses suunas ülesse liikunud. Ehk ideaalseim EEG diagramm, mis üldse epilepsia puhul olla saab. Et, kui tavaliselt kõigil inimestel lähevad näitajad elu jooksul alla, siis Teil on nad just vastupidises suunas."
Ja siis ta küsis, et "Mida teete, kuidas selle saavutanud olete?"  Ja siis sai räägitud, et nõelravi teinud, taimetoitlane, ja ... Timonil tabletti 150 mg võtan vaid 1 tableti ööseks, ajaks, kui ei kontrolli ennast. Mille peale ta soovitas jätkata sama raviskeemi. Samas jääbki alatiseks segaseks, et miks pärast 2009 traumat Võru dr. Mengele stiilis arst määras 4 kordse üledoosi. Sest tema käskis (kõige otsemas mõttes käskis) võtta sisse 1 tableti asemel 2 tabletti ning 2 korda suurema kangusega. Ehk ühest 150 mg asemel pidin võtma kaks tabletti 300 mg`seid.
Eks arvake ära, kui palju neid võtsin... ühtegi ei võtnud. Kõik sai ära visatud, või ära peidetud tatrapadja sisse. Ja mittemidagi ei juhtunud, Asendasin need vaid vastavate toiduainetega.
Piltlikult., kui südame EKG diagrammiga võrrelda, siis patsient jättis diagrammi tegemise aeg südame seisma. See näide on seega sedasi võrreldav...
Kuidas südamega räägiti ära 550 miljoni EEK haldava tehase juht, et ta teeks soovitud kindlustuslepingu, kuigi algul ta keeldus sellest
 
Kui 90 `l aastatel sai kindlustuses töötatud tippagendina ning tehtud lepinguid, või riskihaldusteenuseid Eesti juhtivatele firmadele, siis sai kasutatud ka Radza-Buddhi joogast õpitud tehnikat klientide mõjutamiseks, et nad teeks just minuga lepingud.
1 tipphetki oli siis, kui sai ära rääägitud Baltex2000 finantsdirektor. Mees, kes algul keeldus Polarisega kindlustamast, kus agendina töötasin.
Kuid, et 4-5 kuud pidevalt seal ettevõttes käinud, jahtinud seda, ei olnud mingit tahtmist sellest loobuda lihtsalt selle tõttu, et keegi arvab, et talle ei meeldi Eestist pärit kindlustusselts, kuna selle omanik oli Andres Bergmann.
3-4 kuud olin seal käinud 1 nn. juhtkonna nõustaja jutul, kes pidi vastutama kindlustuslepingute eest.
Kuid käinud seal mitmeid kordi, ei liikunud asi edasi. Ning kui ühel kenal augusti päeval sai sinna mindud, tuli välja, et see inimene oli töölt hoopiski lahkunud (hiljem sain teada, et oli läinud kindlustuse maaklerfirmasse tööle, firmasse mis tegelikult sellele tehasele vahendaski varem kindlustusseltse).
Ja seistes seal koridori peal, tehase infosekretäri laua juures, tundus kõik lootusetu. Eriti masendav oli, et olin praktiliselt Pärnust 3-4 kuud käinud vaid Tallinnas, et saada kätte 1 superkliente.
 
Algul oli soov kindlustada Sindi tehas. Kuid saades teada, et see pankrotis, kuid uus omanik Laki tn. Kommunaari hoones, sai sinna mindud.
Ja sealt omakorda saadeti Sindi asjade pärast Kopli liinidele Baltex2000`sse.
Ja teades, et pankrotivara ei kindlustata, sai juba harjutud, et Sindit ma ei saa.
Kuid näinud seda Baltex2000 suurust, sai kohe uuritud, et miś seisus seal kindlustus jms.
Ja nii sai seal aegajalt käidud, et saaks samuti sellest siis osa.
Ja nüüd 1996 a. augusti lõpus õeldi mulle, et kõik on läbi.
Aga ma ei leppinud sellega ning küsisin, et kes siis selle tüdruku asemel nüüd asjaga tegeleb. Ja saanud teada, et finantsdirektor, palusin temaga kohtumist.
Ja ta kutsutugi. Ning temaga siis rääkisime seal samas koridori peal sekretäri juures.
Ta kindel sõnum oli, et mingi Eesti seltsiga Baltex2000 lepinguid ei hakka tegema. Ja ammugi veel Polarisega ning mingi Andres Bergmanni firmaga. Et "aitab, kohtumine sai läbi, mul on kiire, meeldiv oli tutvuda, kuid sorry, asi jääb ära..." vms.
 
Kuid tajudes juba seda negatiivset käitumist, sai ennast viidud meditatsiooni lainele, lastud ennast lõdvaks, viidud hingamine tema hingamisega samale lainele ning tehtud südame tsakraga teatud tehnikat.
 
Ja ta murdus. Muutudes edasise pakutava puhul vägagi vastutulelikuks.
Leppisime kokku, et saadab mulle kindlustusmaterjalid, tehase soovi jne.
 
Ning 1. detsembril hakkaski Polarise kõige suurema kindlustuskaitsega leping kehtima.
 
 
PS! Kuna ma olin orienteeritud just suurfirmade peale, sest kingad kuluvad ühtmoodi, kui ringi liikuda ning suurettevõtted pakkusid suuremat huvi, nii suurema teenistuse, kui ka põnevate lahenduste poolest, kui mingite kodukindlustuste pähemäärimine, siis oli mul tõenäoliselt Eesti kindlustusajaloo Eesti kõige väiksem kindlustusportfell lepingute arvu poolelt. Kuid samas suurima rentaablusega, kuna ettevõtete varas midagi ei hävinud.
OK, las olla, sest suurem raha tasub töö mitmekordselt.
Kuid, kui oled vaid aasta tööl olnud, siis ei ole Sul kliendibaasi piisavalt. Kliendid kogunevad aastate jooksul, vähemalt kindlustuses.
Kuid igasugune ülemus tahab kohe tulemust saada. Ja kui kohe ei saa, siis antakse vähemalt tänases Eestis kohe kinga. Ja anti seda ka 1996 aastal.
Ehk ennem selle Polarise suurima kliendi (mis jäigi ka Polarise lahkumisega turult ERA-Panga pankrotiga, neile suurimaks kliendiks) lepingu jõustumist, võeti mind Polarise Pärnu kontoris ülemuste poolt letti (olin Pärnu kontori agent).
Ja õeldi otse, et kui 2 nädalaga pole nii ja nii palju lepinguid tehtud, siis saan kinga. Ehk hüvasti mu lemmiktöö (kahtlemata ta seda oli väljakutsete poolelt).
Lahkusin sealt päev pärast oma sünnipäeva pisarad silmis (see vestlus oli järgmisel päeval, ehk peale sünnipäeva), teades, et kuskilt ma ei võlu selle 2 nädalaga soovitud lepingute hulka, mida nad tahtsid saada.
Sõitsin samal õhtul Viljandisse perefirmasse isa juurde.
Natuke seedinud olukorda, olin teadmisega, et mind oli lahti lastud...
Kuid, et mul oli huvi vaid suurklientide, või tehniliste lahenduste kindlustamiseks, siis suhtlesin eriti palju peakontoriga, ehk Tartuga. Sest nemad tegelesid edasikindlustuste, tootearendustega jne.
Ja kuna mitu pakkumist olid nn. segases seisus seal, siis tahtsin teada, et mis seisus need pakkumised on ikkagi.
Helistasin Tartusse suurklientide müügijuhile- riskihaldurile.
Jälle, ei midagi erilist. Sama seis nagu ennem. Vaid mõni asi tundus, et ehk ikkagi õnnestub ära kindlustada. Kuid sellest jääb väheseks...
Ja siis ta teatab lõpetuseks " Aa, 1 uudis veel. Olin siin juba teiste asjade puhul ära unustanud... Et Baltex2000 tuli ära. Siin oli just neil juhtkonna koosolek ning otsus tuli Polarise kasuks. Õnnitlen Sind. See on Sinu klient..."
 
Pärast seda ei julenud keegi enam kunagi mainidagi, et lasevad mind lahti lepingute vähesuse pärast.
Enda portfelli tulid veel sellised firmad, objektid nagu Viljandi Aken ja Uks, Kommunaari hoone, Tallinna Soojus, Scanforest, T.R. Tamme Auto (Kiviõli Keemiatehase omanik) jpt.
Ehk kui ehitusbuumi ehitushindasid arvestada, siis kokku oli kindlustatud, hallatud vara üle 4 mlrd. EEK. Ja seda ettevõtete varas 0% kahjususega´, sest mittemidagi ei hävinud.
Neid kliente oleks veelgi olnud, kuid elu teeb omad korrektiivid, uued huvid tekivad jms.
 
PS! Veel.
Paljud kliendid toodi ära nii, et sai lihtsalt kohale mindud, ilma, et eelnevalt oleks kellegiga mingit kohtumist kokku lepitud. See tundub uskumatuna, kuid kui tunned oma teemat perfektselt, tead mis kliendi vajadused ja haldad teatud bioenergeetilisi tehnikaid armastuse kanalil, siis annab mida iganes ära rääkida.
Ehk alati ei pea sõrmega järge ajama, et mida võib ja mida ei või klientidega suhtlemisel teha.
 
 
 
Ka surma, siit ilmast lahkumist võib ette näha, kui tegeleda enda arenguga bioenergetilisel tasdandil. Kes julgeb ennast treenida, kes mitte...
Kes tahab teada, kes mitte...

2 korda, kui terapeut Tarmo nägi oma surma ette.

I-kord oli 1994 a. suvel, kui sai Pärnu külje all joogalaagris viibitud. Kui seal tehti üht meditatsiooni. Mille järel tuli meditatiivne käimine kinnisilmi. Põhimõttega, et käid ja kui tunned, et edasi minna ei saa, jääd seisma ning avad silmad ja siis näed enda ees midagi. Ja pead tegema järelduse, et mida nägid.

Tegime lõkke ääres istudes meditatsiooni ära vastavate hingamistehnikatega ning hakkasime liikuma seal, igaüks oma trajektoori. Liikumine meenutas kuskil sinka vonka koridoris liikumist. Ja siis ühel hetkel tuli järsku tõesti tahtmine seisma jääda. Sest nagu mingi nähtamatu takistus oleks ette tulnud. Ja siis sai silmad avatud. Ees oli lõkkekoht, ilusti põleva lõkkega.
See ehmatas päris ära, sest tunne oli, et see on midagi hirmsat. Midagi põrgutulega seostus...
.

II-kord oli 2008 a. sügisel, kui sai viibitud ühel sündmusel. Kui korraga tuli teade, et: "6-12 kuu jooksul juhtub midagi hästi hirmsat." Keegi oleks seda nagu õelnud otse kõrva, kuigi kedagi kõrval, ega läheduses ei olnud. Tunda oli, et see oli õeldud mulle, kuna külmatunne tuli, sisemine tasakaalutus tekkis. Käisin mõnda aega ringi ja palusin pärast seda jumalat, et midagi halba ei juhtuks minuga. Kui olin rahunenud, nägin ka teisi lähedasi ning palusin, et ka nendega midagi halba ei juhtuks. 

Ometigi just täpselt 6 kuud hiljem see siiski juhtus, kui sattusin teise ilma Antsla külje all Metsamoori Perepargis oma koostööpartneri sünipääevaks valmistudes seal. Kui sain puuga vastu pead, täpselt 29 a. varem toimunud peaopi koha kõrvale ning sõites rattaga lappima, kukkusin rattaga ning sattusin teispoolsusesse.
Ja terviseklubi koostööpartneriga tutvusin just vahetult peale selle teate saamist, et 6-12 jooksul juhtub, midagi väga hirmsat. Kui ta otsis parasjagu sel ajal koostööpatrtnereid loodusteraapiate vallas. Ning näinud, et tegelen joogaga, võttis minuga ühendust...
Õnneks oli ta jumala poolt saadetud ka mu elu päästma. Tõi nii teispoolsusest tagasi, kui homöopaatiaga käivitas aju bioenergeetiliste lainete abil kogu keha.
Ja tõi ka hiljem peale oppi 8 päevasest koomast v'älja, kui kleepis kokku eeterkeha (tuntud, kui aura) ja juuksekarva abil tehtud homöopaatia lahuse abiga tekitas stardi kehale, et see hakkaks välja tulema koomast.
NB! Absoluutselt kõik on siis elus ette ära määratud, mittemidagi ei ole juhuslikku.
.