KUI POLE ELU, EI OLE SUL MIDAGI, KUI ON ELU, ON KÕIK VÕIMALUSED AVATUD
∫ Integreeritud terviselahendused ∫ Loodusteraapiad ∫ Alternatiivmeditsiin ∫ Jooga ∫
Energiamassaasid

Meeteraapia
Meeteraapia on, kui täielik energiapomm.Praktiliselt kogu keha kaetakse meega, mis teeb naha elastseks, noorendades seda.
Kuid samal ajal annab ka täieliku energialaengu, sest meel on imelised energeetilised omadused.
Lisaks sisaldab teraapia veel ka üldkehalist massaazi, 
 
Virgo Mihkelsoo

tervendavad meed 
ja toidulisandid  

 

Ravi ravimatut võimsate 
energiaravidega

Inimkonna loodud
võimsamad asjad:
Kuninglik 
Radza-Buddhi jooga
&
qigongIntegraal `i
ehitusmaterjalid
 
Parima hinnaga
ehitusmaterjalid 
Eestis
 

 
Puiduseadmed
Valveseadmed
 
 
Imed peituvad meis enestes.
 Ravimatuid haigusi ei ole olemas, kui kasutatakse õigeid ravimeetodeid,
ollakse piisavalt tark, tahtejõuline ja  panustatakse enda ravisse
Kuid , kui lootus kaob, kuid samas on olemas kogemused haiguste ravis:
 
 
Vererõhu ja
suhkruhaiguste ravi 
 
Halvatuse likvideerimine  
 
Epilepsia ja krampide likvideerimine 
 
 
Jäsemete piiratud liikumine
  
 
Külma ja kuumuse tunne
 Kogemused bioenergeetikast, loodusteraapiatest, raviskeemid erinevate haiguste raviks 
INFO: tel. 55 650 346
   Avaleht      Olümpiavõitjaks saamine

Idamaade vanasõna: Anna lollile jõud ja ta võib end ära tappa

   Kuidas saadakse titlivõitjaks, mis selleks vaja   
Tiitlivõitjaks tulekuks on vaja teha kindlasti 1+2=3 raskusastmete psühhoenergeetilisi harjutusi iga päev ca 1-1,5 h lisaks tavalistele füüsilistele harjutustele
Miks võidavad aafriklased pikamaajooksjad pikki distantse? Lihtne põhjus. Sest nad on juba praktiliselt sünnist saati jooksmas. Ehk teevad seda meditatiivsel tasandil.
Miks võidavad Hiina jt. idamaade sportlased kestvusaladel, vastupidavusaladel? Sest nende kultuuriline elulaad võimaldab seda koos bioenergeetiliste teadmiste pagasiga.
Kas oleme kuulnud mõnda idamaade sportlast jäänud vahele dopinguga? Ei ole, sest nad saavad sama võimsa efekti bioenergeetikaga, kui lääne uskumatud rahmijad jõusaalides keelatud ainete söömiste ja süstimiste, vere vahetustega jne. samal ajal tegelejad... 
Kõiki neid eelpool nimetatud isikuomadusi saab ka omandada igaüks, kes teeb vaid piisavalt teatud õigeid  psühhoenergeetilisi harjutusi lisaks tavatreeningutele. Ning lisaks teatud vastupidavusharjutusi.
Me oleme täiesti võimelised ennast programmeerima vastupidavaks ja mitte tundma väsimust ja valu, kui teha teatud psühhoenergeetilisi harjutusi järjepidevalt pikema aja jooksul.
NB! On vaja vaid leida ca 1-1,5 h päevas lisaaega nende kergete, kuid meie psühhoenergeetikat oluliselt mõjutavate teatud Dalai laama ja Sai Baba igapäevaste harjutuste tegemisteks.
NB! Paljusid harjutusi saab teha täiesti töövälisel ajal, või lausa voodis, teatris jne. istudeski...
 
NB! Terapeut Tarmo Metsar`i isiklikult kogetud näited:

Näide 1:
Alates 1980 peatraumast tingitud peaoperatsiooni tõttu oli tal keelatud tegeleda jõu ja füüsiliste ülepingutustega. Kuid ometigi on tal just pärast Kuningliku Radza-Buddhi jooga, neigongi, qigongi jt. idamaade võimsate asjadega tegelema hakkamist meeletu vastupidavus pikkade maade läbimisel jala, jalgrattaga jne. Ning on palju paremas konditsioonis kui temaealised keskeas mehed (sünniaasta 1968). 
Samuti on tal ääretult suur vastupidavusvõime füüsilisel vastupidavusel. Kui 2010 a. merre ujuma minnes esimene laine tõmbas teda vee all keerlema. Kui tal tuli endise raskekujulise epileptikuna meres laintes keerelda kordagi hingamata ca 1,5-2 min. Ja samas kordagi teadvust kaotamata ning samas kontrollida ka olukorda, et ei upuks. Ja seda olukorras, kui ta oli elu nõrgimas füüsilises vormis. Ehk aasta pärast oma Michael Schumacheri taolist ülirasket megatraumat, kui ta oli saanud puuga paugu täpselt 1980 a. peaoperatsioonist eemaldatud ajukasvaja koha kõrvale, kus eelnevalt ajust eemaldatud kasvajast rusika suurune auk ees ootamas (MRT-pildilt mõõdetuna paremas ajus 8 cm sügavune kraater).Ja kui pärast seda ülitraagilist peatraumat tuli peale seda viibida nii 2 korda teises ilmas, kui ka läbida uus päästev elu teine peaoperatsioon ja koomaski tuli viibida. Ning, kui me lääne tippmeditsiin ennustas pärast sedagi, et Tarmo kunagi ei tõuse enam voodistki. Ning veedab ülejäänud elu mitteadekvaatse ja halvatuna voodis...). 
Ehk, viibides elu nõrgimas füüsilises vormis kõige ekstreemsemas inimvõimete piiri olekus meres laintes hingamata keereldes, oli varasem idamaade olümpiavõitjate treeningud andnud võime, et vastu pidada kõige ekstreemsemates tingimustes kõige nõrgemas olekus (tol hetkel võimaldas ka Tarmo treenitus pidada vastu hingamiseta lausa 5-6 min)
Ehk, kui seda ei suuda täiesti hea tervise juures olevad väga hea treenitusega sportlased. Siis neil olümpiale jm. tiitlivõistlustele asja ei tohiks olla.
NB! Õigete hingamisharjutustega on võimalik hinge kinnihoidmine viia nii sisse-, kui väljahingatud olekus lausa kümnete minutite pikkuseks. Ehk, mis just vajalik omadus näit. ratturitele, pikamaajooksjatele jne. kel tuleb piltlikult öeldes viimaste aurude peal pingutada.

Näide 2:
Kui Tarmo läbis 2009 a. oma Michael Schumacher`i taolise üliraske peatrauma ning talle ennustati hiljem peale päästvat elu 2. peaoperatsiooni ja koomast välja toomist, et ta jääb ülejäänud elu mitteadekvaatse ja halvatuna voodis veetma. 
Siis 2 päeva hiljem alustades nende samade väga head vastupidavust tekitavate psühhoenregeetiliste harjutustega mida teevad idamaade olümpiavõitjad, likvideeris Tarmo elu kõige raskemas seisus olles väga lihtsalt ja maailmarekordilise kiiruse 2 päevaga selle lääne tippmeditsiini poolt ennustatud eluaegse halvatuse. Sest need Dalai laamagi ja Sai Baba tehtavad harjutused on ka maailma parimad halvatuste likvideerimiste harjutused. 
Ning varasemalt aastaid neid harjutusi järjepidevalt teinuna, tagasid nad ka selle meditatiivse oleku, kui neid harjutusi tunde 2 päeval järjest sai tehtud, et see ei väsitanud ära (seda kõike ju tehti voodis lamades ja elu kõige nõrgemas seisus olles).
Ning kui see eluaegne halvatus kadus 3. päeva varahommikul elu kõige parema unenäoga mida elus nähtud. Siis sai kohe alustatud inimkonna loodud võimsamate vastupidavus- ja jõuharjutustega lisaks.
Ning teinud neid 5 päeva, hakkas Tarmo juba 6. päeval käima (kuigi just päev varem 5. päeva õhtul öeldi Tarmole, et need on jamad harjutused ja need ei aita teda...).
Ja mis salata, pärast seda tehtud iga päev neid võimsamaid idamaade olümpiavõitjate harjutusi, Tarmo juba jooksis 3 kuud pärast me lääne tippmeditsiini ennustust ta eluaegsest halvatusest juba staadionil.

 

   Psühhoenergeetilised harjutused, vastupidavusharjutused   
Algul tuleb rajada vaimne ja psühholoogiline vundament. Ning alles pärast seda ehitada sinna peale füüsiline jõubaas
Täiesti vabalt on võimalik saavutada teatud Dalai laama ja Sai Baba iga päev tehtavate psühhoenergeetiliste harjutuste järjepidevate treeningutega olukord, kus ei tunta väsimust ja valu,ning ei häiri miski. Ehk sa kontrollid täielikult olukorda ka rasketel katsumustel.
Ning energiat osatakse võtta sealt, kust muidu peetakse seda võimatuks. Ehk 30, või 50 km suusatamises sõidad viimased 5 km piltlikult sama tugevalt, kui sõitsid esimesed 5 km.
Lisaks saadakse oskus lõpuspurdi tegemiseks. Ehk,kui lihtsalt liigud konkurentidelt eest.
Psühhoenergeetilised harjutused näevad piltlikult välja nii, et teatud hingamisvõtetega viiakse endast kunstlikult tunnetades valgust läbi. Või töödeldakse kunstliku tunnetuse alusel tsakraid. Ning koos teatud meditatsioonidega saadakse pikema aja jooksul meditatiivne võime, mis sarnane zombi efektile. Kui meid ei häiri absoluutselt miski. Me ei tunne väsimust, valu, midagi kõrvalt keskkonnast meid ei häiri. Ning me oleme samas võimelised ka kriitilises rasketes seisudes tegema õigeid otsuseid.
Ehk, oskuslikult programmeerides ennast teatud psühhoenergeetiliste harjutustega, võime saada seisu, kus me oleme kui zombid keda miski ei häiri ja samas näeme vaid oma eesmärki ning mille poole me jalad kannavad iseenesest.
Kogu meie vastupidavus ja jõud saab alguse me õigesti treenitud psüühikast.
Kui meil psüühika on tugev, siis sellele kannatab alles ehitada tugev füüsiline baas.
 


   Lubatud bioenergeetiline doping   
Et edu saada kestvusaladel, ei ole vaja tarvitada keelatud keemiat, vahetada verd jne.
Täiesti vabalt on võimalik bioenergeetikat mõjutades saada dopinguga võrdne efekt. Kui lihtsalt tuleb teatud asju mõjutada kehal väliselt järjepidevalt.

Näide bioenergeetilise dopingu kasutamisest terapeut Tarmo Metsari enda arsenalist:

Teinud 2011 ebaõnnestunult kvantmeditsiini täiel võimsusel patsiendile, laskis Tarmo tol hetkel ennast energiast täielikult tühjaks.
Alguses lausa 2 nädalat ei saanud Tartus korteristki välja, sest keha oli täielikult krampis, liigesed kanged ja jalalihased hirmus valusad..
Kuid saanud kehalt kangestuse maha teatud teraapiatega, avastas Tarmo, et liikumisvõime oli praktiliselt vaid 200 m korraga (ehk käimisvõime vaid linnas bussipeatusest bussipeatusesse, kus sai istuda ning puhata, et edasi siis liikuda saaks). 
Sest siis muutusid jalad nõrgaks kuni kokkuvajumiseni, keha värises ja silme eest läks valgeks. Oli täielik energia puudus (samas ilma hapniku ahmimise vajaduseta).
Kuid teinud teatud Hiina ja Jaapani olümpiavõitjate tehtavat täiesti lubatud energia sisselaskmist, mis võrdne keelatud dopinguga. Siis pärast seda bioenergeetilist "dopingut" taastus ka liikumisvõime. 
Ja lausa nii, et teinud korra seda pikemalt nn. täismahus, oli pärast seda praktiliselt saanud olematust 200 m liikumisvõimest 3-4 km jutti ilma puhkamata jooksusammul liikumisvõime..
Ning teinud neid energia sisselaskmise teraapiaid iga päev vähemalt korra läbi 2-3 min., oli 3 kuu pärast liikumisvõime vabalt ca 7-8 km. Ning ca 9 kuud hiljem juba vabalt üle 10 km jutti, ilma kordagi vahepeal puhkamata.
Ehk need on võtted, mis toonud Hiina, Jaapani jne . jooksjatele, ujujatele olümpiavõite. 
Seda lisaks siis nende poolt tehtavatele teatud psühhoenergeetiliste- ja inimkonna loodud võimsamate vastupidavusharjutuste tegemistele (ülivõimsad vastupidavus- ja jõuharjutused kus ühendatud teatud hingamisolekud lihaste pingutamistega lõppvõimsusel)..

Näiteid meie reaalelust, kus oleks toonud antud õpetused edu
Kui neid kõike asju oleks teinud Jaak Mae, oleks ta oma tahtejõu ja füüsilise treenituse juures tulnud kindlasti nii olümpiavõitjaks, kui maailmameistriks. Sest füüsilised eeldused olid tal selleks olemas (kõige veidram on see, et Tarmo Metsar on teinud korra ka neid treeninguid koos nii Jaak Mae lapsepõlvesõbraga,. Kui ka Raul Olle suursponsori Aigar Pindmaa Kubija hotellis).
Samuti ei oleks Londoni OM`l hävinud psühholoogiliselt Nikolai Novosjolov ja Gerd Kanter.
Ehk mõlemad oleks psühholoogiliselt olnud tasakaalukamad, ilma, et neid oleks häirinud sisemine võitlus endaga. Kui oleks piisanud tasakaalu tagasi saamiseks vaid mõnest korralikust hingamisharjutusest.
Ja täielik lollus on jalgratturite stiilis dopingut tarvitada. Sest kõik need dopingutega saadav edu on võimalik saada täiesti puhtalt bioenergeetikaga. Ehk Lance Armstrong oli lihtsalt rumalamast rumal...sest kõik ta tiitlid oleks võinud jääda alles, kui ta vaid oleks keelatud dopingu asemel teinud õigeid tuhandete aastate jooksul õpitud asju.
NB! Ja samas oleks ka ennast saanud ravida vähist terveks. Sest need 1+2=3 raskusastmete bioenergeetilised harjutused on ka väga hea ravitoimega. Ja nende abil on idamaades juba tuhandeid aastaid vähki väga edukalt ravitud.Ja Petter Northug, kui ta oleks tulnud 2 nädalaks Eestisse ravisse, et taastada tema kunagine energia. Mille ta kaotas pärast 2013 a. läbitud viirushaiguste põdemist.
Oleks ta tulnud  101 % tõenäosusega ka Sotši taliolümpial 2014 a. vähemalt 2-kordseks olümpiavõitjaks (ja seda Sotšis oldud füüsilise vormi taustal). Või tal oleks piisanud tulla ka vaid 1 päevaks Eestisse. Et lihtsalt õppida energia puuduse likvideerimist. Ning hiljem oleks ta täiesti vabalt saanud ise selle likvideerida. Aga kahjuks ta ei reageerinud talle saadetud Facebookist tehtud pakkumisele.
Küll pärast seda kasutas ta seda õiget energia taastamise võtet. Ning aasta hiljem tuli jälle Northug maailmameistriteks.
 

      

 Olümpiavõitjaks tulevad vaid need,
kes kasutavad kõiki õigeid teadmisi ja
 kasutavad need teadmised ka ära
Tarmo Metsar 
 Legend AU-32
toob edu ka sportlastele, Sest ta alandab rõhku peas, laskmata seal ajul "tuigata"
  • NB! Treeningud on personaalsed, pühendumisega sportlase konkreetseid vajadusi arvestades
 Treeningutel tehtav:
  • Psühhoenergeetilised harjutused
  • Vastupidavusharjutused
  • Spetsiaalsed füüsilised koormusharjutused

NB! Ilma neid oskusi kasutamata, mis annavad aafriklaste vastupidavuse omadused, kui suurtel koormustel ei tunta valu ja väsimust. Kui ka energia sisselaskmise oskust, mis võrdne, või isegi parem kui keelatud doping. Me tõenäoliselt tulevikus ei näe enam eestlasi tulemas olümpiavõitjateks.

Sest, kui puudub vundament tugeva vaimse ja psühho poole pealt. Siis lihtsalt on see samaväärne, kui maja ehitamine ilma vundamendita. 
Ehk see maja lihtsalt kukub kokku...

Aga kui teha vaim tugevaks teatud psühhoenergeetiliste harjutustega vaimsete ja psühho poolelt. Alles siis on võimalik sinna peale ehitada ülitugev füüsiline baas.
Ning kui osatakse ka energiat sisse lasta täiesti lubatud bioenergeetilise "dopinguga", siis saadakse lausa võitmatuse oreool
(selleks samas midagi keelatut tegemata, söömata, süstimata, verd vahetamata, alpimaja kasutamata jne.).

Sest, kui puudub vundament tugeva vaimse ja psühho poole pealt. Siis lihtsalt on see, kui maja ehitamine ilma vundamendita. 
Ehk see maja lihtsalt kukub kokku...

Aga kui teha vaim tugevaks vaimse ja psühho poolelt. Alles siis on võimalik sinna peale ehitada ülitugev füüsiline baas.
Ning kui osatakse ka energiat sisse lasta täiesti lubatud bioenergeetilise "dopinguga", siis saadakse lausa võitmatuse oreool.