INTEGRAALI TERVISEKLUBI
NII TERVE KUI ON MÕTLEMINE, NII TERVE OLED SA KA ISE
Bioenergeetiline
Radza-Buddhi
ja
Chi Kung jooga
 
 
Treener Tarmo Metsar
 
Saavutame
vaimse,
hingelise
ja
füüsilise tasakaalu
meditatsioon
valgus-
ja
hingamisteraapia
haiguste vältimine ,
ravimine
   Home      Ohtlikud vaktsiinid
OHTLIKUD VAKTSIINID MEIE ELUS

Kui me välistaks siin toodud vaktsiine, mürke, siis me suudaks ära hoida autismi jt. üliraskeid haigussümptomeid...
 
NB! MEIL EI OLE KOHUSTUS VAKTSINEERIDA VAKTSIINIDEGA; MIS SISALDAV MÜRKE; MIS TEKITAVAD TERVISEKAHJUSTUSI; VÄÄRARENGUID JA SURMA:

Ja miks  vaktsineerida end haiguste vastu, mis olid 100-200 a. tagasi?
Kuid see on iga inimese valik, et kui terve ta tahab olla, või kui haige. Kuid me toome siin ära ained, mis on eriti ohtlikud vaktsiinides, tekitades ääretult raskeid tervisehäireid, mis on väga raskesti ravitavad, või lausa ravimatud (ei ole võimalik saavutada sümptomite eelset seisundit.
Lõplik küsimus: Kas me oleme nii rikkad, et võime lubada endale ja lähedastele autismi ja teisi terviserikkeid?
 
Formaldehyde: (formaldehüüd)
Formaldehüüdi teine nimetus on sipelghape, mis tekitab nii ülehappesust kehas kui ka närvikahjustusi. Sipelghape on tervisele ohtlik nii naha kaudu, kui sisse hingates! Maks ja neerud võivad samuti kahjustatud saada SEE ON IGAS KOGUSES OHTLIK.
 

Formaldehüüd

Formaldehüüd on tugeva lõhnaga värvitu gaas, mida kasutatakse ehitus- ja viimistlusmaterjalide tootmisel,
mööbli valmistamisel. Peamine formaldehüüdi allikas kodus on puitlaastplaatidest viimistlus(paneelid)
ning mööbel, kuna puitlaastplaatide valmistamisel kasutatakse kahte tüüpi formaldehüüdivaike:
fenool formaldehüüd- ja karbamiidvaigud. Ka happe mõjul kõvenevad lakid, värvid,
pinnatöötlemisvahendid, tekstiilid ja põrandakattevaibad võivad sisaldada formadehüüdi, kust see eraldub siseõhku.
Formaldehüüd pärineb ka tubakasuitsust, põletamise gaasidest ja desinfektsioonivahenditest.
Formaldehüüd on madalal kontsentratsioonil olemas nii välis- kui ka siseõhus, tavaliselt 0,06ppm (parts per
million). Kui formaldehüüdi kontsentratsioon tõuseb kuni 0,1 ppm, täheldatakse silmade ja hingamisteede
limaskestade ärritust (konjunktiviit, köha).
Formaldehüüd on tugev allergeen ning võib põhjustada allergilist nohu, hingamisteede haigusi (allergilist
bronhiiti või bronhiaalastmat).

allikas: http://www. tervisekaitse.ee/Dokumendid/Vakts2004.htm   -
Tarbijakaitseamet
 
Sümptomid:

Silmade-nina-kurgu ärritus; teravdatud haistmismeel, aneemia, apaatia, nägemise kaotus, veri uriinis, nägemise ebaselgus, valud kehas, kesknärvisüsteemi kahjustus, keemiline tundlikkus, selja valud ja pingulolek, krooniline vaginiit (tupepõletik), külmahood, kooma, konjunktiviit, spasmid bronhides, bronhiit, nina-kurgu põletik, südametöö häired ja arütmia, tundlikkuse muutused, kõhukinnisus, krambid, sarvkesta erosioon, köha, surm, punaste vereliblede hävimine, depressioon, dermatiit, kõhulahtisus, kontsentreerumise häired, meeltesegadus, peapööritus, kõrvavalu, ekseem, ärrituvus, väsimus, loote lämbumine (ja nad ei tea, mis võib põhjustada imiku äkksurma sündroomi?), külmetuse sarnane haigestumine, sage valulik urineerimine, gastriit, seedeelundite põletik, peavalud, hemolüütiline aneemia, hüperaktiivsus, immuunsüsteemi ülitundlikkus, neelamisraskused, raskused sõnade ja nimede kordamisel, põletikud loomeelundites, astma, kollatõbi, liigeste valu, neeruvalu, kõri spasm, mälukaotus, lõhnatundlikkuse kaotus, maitsetundlikkuse kaotus, menstruatsioonide ebaregulaarsus, metalli maitse, lihaste spasmid ja krambid, iiveldus, ninaverejooks, sõrmeotste ja käelabade tundetus, kahvatus, külm ja niiske nahk, alatemperatuur, segane kõne, kõrvade kohin, skisofreenia sümptomid, müratundlikkus, šokk, katkendlik hingamine, haiguskolded nahal, aevastamine, valus kõri ja neel, kõnelemisraskused, steriilsus, paistes lümfisõlmed, pisarate jooks, janu, trahhiit, peapööritus, vere oksendamine, oksendamine, hingeldamine, osaline kõriturse 

Mercury: (elavhõbe) kasutatakse säilitusainena

Elavhõbe on Mendelejevi tabeli mürgistest ainetest teisel kohal (kohe uraani kõrval). SEE ON IGAS KOGUSES OHTLIK. Elavhõbe on väga toksiline aine mis ei lahku kehast sugugi kergesti. Kord juba suu kaudu manustatuna, süstituna või sissehingatuna, see säilib organismis ja akumuleerub.

Sümptomid:

stomatiit, igemepõletik, iiveldus, niisked jäsemed, valu, maksakahjustus, kardiovaskulaarse- ja vereloomesüsteemi kahjustus, kurtus, võib olla surmav, peavalu, pisted keelel, huultel, sõrmedel, varvastes, metalli maitse, kerged seedeelundite häired, ülemäärased gaasid ja kõhulahtisus.
Otsene mürgistus võib põhjustada seedeelundite põletikke ja häireid neerudes. Esmased tundemärgid on kerged värinad väljasirutatud kätes, nägemise häired, koordinatsiooni häired, silmade-kõne-kirjutamise-kõndimise koordinatsiooni häired, võimetus seista iseseisvalt, ajutine lihaste kõhetumine, tavalisest kõnest arusaamise häired, ärrituvus ja halb tuju, mis võib kujuneda maaniaks, poolteadvusetus, kooma, vaimne alaareng lastel, naha ärritus, villid ja dermatiit. Teisesed sümptomid on tantstõbi, värinad, krambid, valu ja tuimus jäsemetes, neerupõletik, süljeeritus, hammaste väljalangemine, sinised igemed, masendus, depressioon, unetus, hallutsinatsioonid ja kesknärvisüsteemide häired.

Tiomersaal

Oht peitub selles, et ta sisaldab kaalu järgi 49,5% etüülelavhõbedat

Tiomersaal on vesilahustuv, kreemjas kristalliline pulber. Inimese kehas muundub ta etüülelavhõbedaks ja tiosalitsülaadiks.

USA Toidu- ja Ravimiameti Moderniseerimise Seadus, mis jõustus 1997, sisaldas peatükki, mis nõudis ametilt nimekirja koostamist kõikidest ravimitest ja toitudest, mis sisaldasid tahtlikult lisatud elavhõbedakomponente ja nende komponentide kvalitatiivset ja kvantitatiivset analüüsi. Võib ju kohe küsida, miks FDA seda regulaarselt pole teinud. Kuigi Toidu- ja Ravimiameti kohus on kindlustada toodete puhtus, ohutus, tõhusus ja efektiivsus, pole toodete litsentseerimisel selliseid analüüse kunagi nõutud. Antud ülevaates, mille valmimine võttis aega 2 aastat, "avastas" FDA, et imikud, kes saavad tiomersaali sisaldavaid vaktsiine, saavad sellega koos rohkem elavhõbedat, kui riiklike normidega on ette nähtud.

Imikuvaktsiinid, mis rutiinselt sisaldasid tiomersaali, olid DLT (difteeria-läkaköha-teetanus), B hepatiit, Hib (Haemophilus influenzae B). Haiguste Kontrolli Keskuse (CDC) poolt ettekirjutatud vaktsineerimiskalendrit järgides said beebid 0,0(?) (st mõned vaktsiinid olid tiomersaalivabad) kuni 187,5 mcg elavhõbedat, sõltuvalt erinevate tootjafirmade vaktsiinidest. Pooleteiseaastase lapse elavhõbedakogus võis ulatuda kuni 237,5 mcg-ni.

USA Keskkonnakaitse Agentuuri (EPA) poolt kehtestatud lubatud doos on 0,1 mcg kilogrammi kohta päevas. Kui keskmine 5-kilone beebi sai kahekuuselt kätte kõik ettenähtud tiomersaali sisaldavad vaktsiinid, siis sai ta sel päeval kokku 62,5 mcg elavhõbedat - 125 korda EPA lubatud normist rohkem!

Ja kuigi tegelikkuses sai laps elavhõbedat vaid neljal vaktsineerimise päeval selle aja jooksul, korrutas FDA oma analüüsis Keskkonnakaitse Agentuuri normid 180 päevaga. On hämmastav, et FDA otsustas jaotada laste tegelikult saadud elavhõbedakoguse ühtlaselt lapse esimesele kuuele elukuule, näidates, nagu oleksid lapsed saanud iga päev väikese koguse elavhõbedat ning raporteeris siis, et saadud kogused on kehtestatud normidest vaid veidikene kõrgemad.

Vaktsiinide säilitusainena, nenditi järgmist:" Oma ohutushinnangus ei saa me käesoleval ajal välistada, et eksisteerib nõrk võimalus arenguhäireteks ja -hälveteks, mis on põhjustatud kumulatiivsest kokkupuutest vaktsiinides sisalduva tiomersaaliga."
 

Mis järgmiseks?

Ei ole olemas ühest arusaama, kuidas paremini diagnoosida ja ravida kõrgendatud elavhõbedatasemega lapsi. Tõsise huvi orbiiti on tõusnud ravimeetod, kus metalli siduvad aineosakesed (chelating agents) läbivad ka hemato-entsefaalbarjääri. Uuritakse võimalust sel moel ravida ka pika aja vältel toimunud kahjustust, mis leidis aset lapse arengu olulistel faasidel. Hiljutisel autismikonverentsil kinnitasid mitmed autistlike lastega tegelevad arstid, et nad on ravinud neid kui kõrge elavhõbedatasemega lapsi ja on saanud suurepäraseid tulemusi käitumise, kõne ja mälu arengus peale raviprogrammi, mis seisnes keha oksüdatiivse stressi ja keha metallisisalduse vähendamises.

Mida teha?

Ülaltoodud informatsioonist hoolimata on USA Toidu- ja Ravimiamet vaktsiinitootjatele ainult "soovitanud" tiomersaali vaktsiinides vähendada või elimineerida. Rääkides tiomersaalist, märkis Neal Halsey, kes on John Hopkinsi Ülikooli Vaktsiiniohutuse Instituudist, et "Me võime öelda, et tõestust kahjulikkuse kohta pole, kuid tõsi on, et keegi pole seda ka otsinud." Endiselt on müügil suur hulk tiomersaali sisaldavaid vaktsiine. Nii avalikkus kui meditsiinitöötajad peaksid olema teadlikud nii tiomersaali sisaldavatest kui tiomersaalivabadest vaktsiinidest. Lapsevanemad teevad turuuuringuid, et leida oma lapsele ohutumat turvatooli ja mänguasju, kuid nad ei tea, et samasugust eeltööd tuleks teha ka vaktsiinide puhul. Tiomersaal on nüüdseks eemaldatud muuhulgas lateksvärvidest ja paljudest teistest toodetest just põhjusel, et ta on lastele mürgine.

1999.a. keelati USA-s tiomersaali sisaldavad vaktsiinid. Ülejäänud sajad miljonid maailma lapsed saavad tiomersaali (st etüülelavhõbedat) sisaldavaid süste edasi. Ka Eestis.

Antifreeze: (antifriis)       

Tuntud ka kui Ethylene Glycol. Võib põhjustada neerude, maksa, vereloome, kesknärvisüsteemi (CNS) häireid. Allaneelamisel on kahjulik või surmav. Kõrvalmõjud: käitumishäired, unisus, oksendamine, kõhulahtisus, nägemishäired, janu, krambid ja südamepekslemine, kesknärvisüsteemi stimuleerimine, depressioon, südametöö häired, häired neerude töös. Võib tekitada ka maksa ja vereloome häireid. Loomkatsetel on märgitud arengu- ja viljakushäireid.

Aluminium: (alumiinium)
Kardiovaskulaarne ja vere toksikant, neurotoksikant, hinqamiselundite toksikant. Tekitab ajukahjustust, dementsust, krampe ja koomat. Kahtlustatakse, et põhjustab Alzheimer'i tõve. Üks mürgisemaid aineid võrreldes teiste kemikaalidega.
 
Phenoxvethanol
 
Arenqu- ja viljakushäirete põhjustaja. Ainevahetuse mürk (segab kõikide rakkude ainevahetust). Suuteline blokeerima immuunsüsteemi loomuliku kaitsevõime.
 
Phenol: (fenool)
 
Tuntud ka kui Carbolic Acid (karboolhape). Karboolhape hävitab küll mikroobe, kuid avaldab ka kahjulikku toimet haige organismisse, nõrgendades loomulikke vastupanujõude ja aeglustades haavade paranemise protsessi. Arenguhäirete põhjustaja, kahjustab seedeelundeid, neere, hingamiselundeid ja maksa. Mürgine närvisüsteemile nahale ja tundeelunditele. Kümnepallisüsteemis kolmandal kohal mürgisuse poolest.
 
Methanol: (metanool)
 
Lenduv, tuleohtlik ja mürgine vedel alkohol (puupiiritus). Kasutatakse lahustina ja antifriisi komponendina kütuses.
 
Borax (booraks)            
 
Traditsiooniliselt kasutatakse putukamürgina. Kahtlustatakse, et kahjustab südame tööd, mürgine verele, seedeelunditele, maksale, närvidele, (sodium tetraborate - Loomkatsetes on leitud, et mõjub viljakust pärssivalt).
 
Glutaraldehyde
 
Allaneelamisel mürgine (süstimisel veel mürgisem). Põhjustas loomkatsetel sünnidefekte.
 
MSG   (glutamaat)          
 
FDA lehekülg nimega "FDA and Monosodium Glutamate (MSG)" teatab, et "Glutamaadi süstid laboriloomadele on näidanud ajus olevate närvirakkude (monosodium  hävimist." Sümptomid (siin on loetletud mitte kõik): põletav tunne glutamate): jäsemetes, tuimus, seljavalu, peavalu, südame pekslemine, iiveldus.
 
Ammonium Sulfate
 
Mürgine seedeelunditele, maksale, neuroloogiliselt ja hingamiselunditele.
 
Tri(n)butylphosphate
 
Kahjulik neerudele, põhjustab neuroloogilised kahjustusi.
 
Polymyxin B
 
antibiootik
 
Polysorbate 20/80

Nahale ja tundeelunditele mürgine. Teadaolevalt tekitab loomadel vähki. Hiirtel tehtud katsetel põhjustas aborte. (Food Chem Toxicol 31(3): 183-90 (1993) Institute of Preventive and Clinical Medicine, Limbova, Bratislava.)

Sorbitol
 
Seedeelunditele ja maksale mürgine
 
Beta-Propiolactone
Kantserogeen (vähkitekitav) seedeelunditele ja maksale mürgine, hingamiselunditele, nahale ja tundeelunditele mürgine. Väga mürgine inimesele. 
 
Amphotericin B
 
MME definitsioon - "ravim kasutamiseks seenhaiguste raviks. Võib tekitada allergiat. Kõrvalmõjude hulgas verehüübimishäired, neeruprobleemid, iiveldus ja palavik. Kui kasutatakse nahal, siis võivad ilmneda allergilised reaktsioonid."
orem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr.

 
 
 
 
Alternatiivmeditsiini Portaal 

Siis, kui lootus kaob, kuid samas on olemas võimalused... 
 
Bioenergeetiline