INTEGRAALI TERVISEKLUBI
NII TERVE KUI ON MÕTLEMINE, NII TERVE OLED SA KA ISE
Bioenergeetiline
Radza-Buddhi
ja
Chi Kung jooga
 
 
Treener Tarmo Metsar
 
Saavutame
vaimse,
hingelise
ja
füüsilise tasakaalu
meditatsioon
valgus-
ja
hingamisteraapia
haiguste vältimine ,
ravimine
   Home      Terviseklubi loengud ja koolitused

 


Terviseklubi loengud ja koolitused.
 
Terviseklubi korraldab ja pakub välja järgnevad loengud ja koolitused:
 
 Bioenergeetika loeng
Bioenergeetika täisloeng.
Teemad koos harjutuste ja näidetega: Buddhi jooga  ja Chi Kung bioenergeetikas, puuenergeetika, suhteenergeetika, sexuaalenergeetika. Kuidas on võimalik liita bioenergeetika klassikalise meditsiiniga?
 Suhteenergeetika loeng Teemade sisu: kuidas valida äripartnereid, töölisi ja elukaaslase valimine läbi bioenergeetilise testi. Kes on ikka see õige, kus maal on taluvuse piir, millal andestada. Näited harjutuste näol, milles osalevad ka loengus osalejad
 Taastusravi halvatuse puhul
Tema sisu
Kui on toimunud trauma, või lihtsalt raske terviserikke, kuidas sellest välja tulla. Erinevad meetodid bioenergeetika näidete põhjal kuidas lootusetutest seisunditest on võimalik vabaneda halvatusest bioenergeetiliste harjutuste kaudu, mida pakuvad Buddhi jooga ja´hiinlaste Chi Kung.
Näite aluseks Tarmo "teine tagasitulek teisest ilmast ja uuesti sündimine."
Kas imed on võimalikud?
Loeng "Uuestisünd"
Elu on ääretult habras ja lühike. Kuid aegajalt tuleb ka uuesti sündida, jälgida märke, mis on õigesti, mida saaks muuta veelgi paremaks.
Tihti on nii, et uus tagasitulek uue sünni näol annab paremad võimalused elus hakkama saada, kuni uuestisünnini. Tihti on nii, et siis lahenevad senised probleemid, sest hakatakse tegelema sellega milleks siia ilma tuldi tagasi.
Loeng "Alternatiivmeditsiini imed. Taastumine."
Uued suunad alternatiivmeditsiinis. Kuidas on võimalik vabaneda epilepsiast, mida pakuvad homöopaatia ja refleksoloogia. Mida annab ikkagi tervislik toitumine.
Loeng "Armastuse religioon"
Me kõik tahame armastada, olla armastatud, kuid kas oskame armastada, andestada?
Tahan olla terve. Selleks:
Söö tervislikult, eelistades taimsemaid sööke, mis ei sisalda E-aineid, või pole mürgitatud (ei soovita Lõuna-ja Kesk-Euroopa puuvilju) 
Ära tarvita medikamente üleliia, või ära tarvita neid üldse, sest inimene peab vajalikud ained saama kätte toidust, teatud toitainetest
Liigu piisavalt: kõnni päevas vähemalt 3-4 km, tee tervisesporti nädalas vähemalt 1 päev, eelista füüsilist liikumist´autodele jne., viibi päevas vähemalt 2 tundi looduses, värskes õhus

 

Korraldajad:
 
Tarmo Metsar Tel.: 55 650 346
Irje Karjus:     Tel.: 53 454 222
 
Loengute maksumused:
 
500-2000 EEK +transpordikulud (koolidele ja lasteasutustele soodustused)

 

 

 
Alternatiivmeditsiini Portaal 

Siis, kui lootus kaob, kuid samas on olemas võimalused... 
 
Bioenergeetiline