INTEGRAALI TERVISEKLUBI
NII TERVE KUI ON MÕTLEMINE, NII TERVE OLED SA KA ISE
Bioenergeetiline
Radza-Buddhi
ja
Chi Kung jooga
 
 
Treener Tarmo Metsar
 
Saavutame
vaimse,
hingelise
ja
füüsilise tasakaalu
meditatsioon
valgus-
ja
hingamisteraapia
haiguste vältimine ,
ravimine
   Home      Suhteenergeetika

Suhteenergeetika, milleks seda oskust vajame.

„Miks ta on mu vastu vaenulik, ei salli mind, miks maha jättis?“ Need on tavalised küsimused mida tuhanded, või lausa miljonid inimesed esitavad iga päev.

Kuid miks neid esitatakse siis ja kuidas saaks vältida neid küsimusi?

Kõige tavalisem, mida me inimestena teeme, on keskendumine suhetesse isikliku huvi, või eelarvamustega.

Samas idamaades, kus paljud elufilosoofiad on ehitatud üles bioenergeetikale, ei ole jätnud ka seda teemat kõrvale. Mis teha, aastatuhandete jooksul tulevad kogemused ja arusaamad. Nii ka suhtemaailmade kohalt.

Juba ammu on tähele pandud, et suhete positiivsuse aluseks on esmalt klapp inimeste vahel, millele järgnevad ühishuvid jms.

Kuid mis tagab klapi? On tõestatud, et ka bioväljad peavad sobima, kui muud huvid kattuvad.  Kui bioväljad sobivad (liituvad), siis on võimalik ka kõiges muus ühine huvi saada.

Ja kui on tegemist mehe ning naise vahelise suhtega, siis erimeelsused suudetakse lahendada, kui just väga suured need ei ole, sest bioväljade sobivus tagab mehe ja naise suhte, nii nagu seda on kokkusobivad hammasrattad, nad lihtsalt liiguvad sünkroonselt, täiendades teineteise liikumist, kiirust.

Bioväljade sobivuse korral suudetakse ka andestada kaaslaste eksimused, või liita neid, kui on rasked ajad, sest liituvad bioväljad on kui vundament, mis peab vastu ka raskustele. Kui mees ja naine on piisavalt targad, siis osatskse ka andestada, kui kaaslane on eksinud.

Sama nagu on bioväljade sobivuse olulisus mehe ja naise peresuhtes,on sama oluline ka tööalaselt, või äride ajamisel äripartnerite bioväljade sobivus. Sest sobivusel on tagatud äriettevõtte normaalne õhkkond, sest partnerite biorütmid ühtivad. Seega nad liguvad samal kiirusel , kui ei esine tahtlike alttõmbamisi ning äriplaan on hea, siis peaks äril ka hästi minema.

Olen ise nii loobunud nii mitmegi tuttava teenetest, või mitte võtnud äripartneriks, sest lihtsalt, kui partneri bioväli tõukab, siis midagi head pole loota pikemas perspektiivis. Ja kahju küll, tihti on juhtund nii, et olen loobund tuttavate teenetest, keda isegi lapsepõlvesõpradeks pean pidama.

Kuidas vaadata kas kaaslane, või äripartner sobib, kas ta bioväli tõukab, või tõmbab?

Kõike seda saab õppida, kui teha vastavaid bioenergeetilisi harjutusi ja mediteerida vastavalt. Väga tõhus meetod õppimiseks on Radza-Buddhi jooga, ehk mida rahvakeeli ka valgusjoogaks nimetatakse.

Kuidas vaadata saab sobivust?

Lihtsaim meetod on käega tunnetamine, kui kätt surutakse. Algul tuleb keskenduda, mediteerida ja siis kätt suruda. Kui on tunda, et käte vahele tuleb tõuge, või surin, siis ei ühti bioväljad,

Teine meetod on käega  teha peopesaga ringe paremale, kellaosuti suunas, äripartneri peopesa kohal.

Kui tõukab, puurib surisevalt, siis ei sobi. Kui tunda, et mõnus tunne, soe , siis sobivad. Seda meetodit tuleks siis äripartnerile seletada, et milleks teed. Arvatavalt on seda raske seletada talle. Kuid nagu äris ikka, tuleb osata kombineerida ja kompromisse teha, nii ka siin.

Meeldiva elukaaslase, või kaaslase valikul tuleks aga täielikult teha Radza-Buddhi jooga vastavat kaaslaste sobivuse harjutust, kus mõlemad, nii mees, kui naine on meditatsiooniseisundis ja nad ei ole sõltuvuses ümbritsevast, ega sisemõtetest. Kui on saavutatud meditatsiooniseisund, siis mees ja naine teevad algul eraldi enda ümber rahulikult alustuseks kätega poole meetrise läbimõõduga ringe kellaosuti suunas ja teevad seda siis keereldes enda kesktelje ümber parematpidi, ehk samuti kellaosuti suunas pööreldes. Ja nii peaks mõlemad tegema vähemalt 7 ringi, mis piisav selleks, et tekitada enda ümber biovälja kest. Viimast võib muide ka teadmiste korral oskuslikult ära kasutada enda kaitseks kurjade inimeste vastu.

Kui  bioväljade kestad loodud, siis samuti samas meditatsiooni olekus lähenevad partnerid teineteisele ning tõstavad käed ülesse, seistes teineteise vastu. Ja seisavad vabas olekus, püüdes samas kombata teineteise biovälja kesta. Seda on tunda, peopesade, või sõrmedega. Tuleb kas meeldiv soe tunne sealt sisse, või siis ebameeldibv.

Kuid see ei ole kõik, sest tulemuseks peab saama, kas need vastastikku ülesse tõstetud naise ja mehe käed tõmbuvad teineteise poole, või tõukuvad. Kui tõmbuvad, siis naine ja mees sobivad, kui tõukuvad, siis ei sobi. Tihti nii lausa, et kiputakse sobivuse korral kallistama teineteist.

Väga lihtne, kuid mida see annab ühiste huvide kõrval jne.?

Nii, nagu tavaelus ikka, peavad ka mehe ja naise suhetes olema ühishuvid, nad peavad olema vaimselt võrdsed jne. , kuid bioväljade sobivus näitab, et neil on ka midagi enamat ühist. Neil on bioväljade sagedused võrdsed, ehk ka elutempod jms. on võrdsed. Samuti on see kui vundament erimeelsuste lahendamiseks ning ka andestamiseks, kui seda vaja peaks minema. Neil naistel ja meestel ei esine suhetes probleeme vastastikku juhtunud erimeelsuste tõttu. Nad saavad kaaslasest aru, ning selle asemel, et hukka mõista ja olla sõjajalal, nad suudavad hoopiski teineteisesse panustada ning on õnnelikud õpitud ja tehtud vigadest. Nad ei näe kaaslastes vigu, vaid teevad enda poolt parima, et suhe oleks õnnelik, isegi siis, kui on rasked ajad ja mõni asi ei meeldi kaaslase käitumises. Nad on võimelised andestama, kui seda vaja peaks minema, ka väga suuri erimeelsusi.

Horoskoop, milles on siin erinevus?

Horoskoop on, kui skeem inimesest, kuidas ta käitub teatud situatsioonides. Horoskoop näitab kuidas peaks mingi inimesega käituma. Bioväljade sobivus aga näitab sobivuse korral, et horoskoobil pole mingit tähtsust suhetes. Tihti on nii, et kaaslaste tähemärgid, mis horoskoobi järgi ei sobi, sobivad kaaslased samas bioväljade kaudu. Ja kui bioväljad sobivad ning naine ja mees on piisavalt targad, siis horoskoopi sisse kirjutatud konfliktsituatsioone ei esine neil, või on minimaalse tähtsusega.

Suhteenergeetika, ehk bioväljade sobivus ning mittesobivus ei peta kunagi. Tihti on nii, et meil on eelarvamused inimestest, meil on stamparusaamad. Kuid tundes suhteenergeetika võimalusi inimesi läbi näha, loob meile palju paremad võimalused saada aru inimestest, kes meiega sobivad, või mitte.

Isegi siis, kui oled 25 aastane noor mees, võid avastada teatud harjutusi tehes, et Sulle sobib elukaaslaseks näiteks 70-80 aastane vanem daam... Lihtsalt bioväljade sobivus näitab seda (elust võetud juhtum enda näite puhul. Kuid puuduvad ühishuvid jms. ei viinud selleni, et elukaaslaseks oleksin ta saanud).

Ja mis salata, neid näiteid on endal veel, kus Radza-Buddhi jooga treeningutel nägin endaga sobivaid väga kenasi naisi. Kuid jah, et vanusevahe oli 20, või rohkem aastat, või olid nad juba abielus. Kahjuks, või õnneks me elukaaslasteks ei saanud. Kuigi jah, nii mõnigi on väga hea tuttav siiani.

Seega tüdruku ja poisid ning mehed ja naised, ärge süüdistage kaaslasi alati, kui midagi teil suhetes halvasti läheb, vaid tehke õige valik ennem biväljade sobivustesti järgi, Nii lihtne on ju kaaslastes leida vigu ja mitte andestada, kuigi samas oleks võinud kohe alguses tutvudes teha testi, kas kaaslane sobib, või mitte.   

Lorem ipsum dolor sit amet
pro quo hic escorol. Olypian quarrels et gorilla congolium sic ad nauseum. Souvlaki ignitus carborundum e pluribus unum. Defacto lingo est igpay atinlay. Marquee selectus non provisio incongruous feline nolo contendre. Gratuitous octopus niacin, sodium glutimate. Quote meon an estimate et non pro quo hic escorol. Olypian quarrels et gorilla congolium sic ad nauseum. Souvlaki ignitus carborundum e pluribus unum. Defacto lingo est igpay atinlay. Marquee selectus non provisio incongruous feline nolo contendre.
 
 
Alternatiivmeditsiini Portaal 

Siis, kui lootus kaob, kuid samas on olemas võimalused... 
 
Bioenergeetiline