INTEGRAALI TERVISEKLUBI
NII TERVE KUI ON MÕTLEMINE, NII TERVE OLED SA KA ISE
Bioenergeetiline
Radza-Buddhi
ja
Chi Kung jooga
 
 
Treener Tarmo Metsar
 
Saavutame
vaimse,
hingelise
ja
füüsilise tasakaalu
meditatsioon
valgus-
ja
hingamisteraapia
haiguste vältimine ,
ravimine
   Home      Puuenergeetika

Puuenergeetika, ehk kuidas ravida puudega

Kes meist pole käinud metsas ja mõelnud, mis imeline õhkkond, vaikus, aura ... Kõik tundub lummav ja nõiduslik ning patt oleks sealt lihtsalt lahkuda.

Kuid kas me oleme mõelnud, et mis teeb metsa lummavaks? Eks ikka puud. Puud loovad metsale aura, energeetilise tausta ja võlujõu. Igal puul nagu inimestel, on oma lugu rääkida, oma energeetiline taust ja aura. Puud on kui inimesed, kel on psühholoogiline taust ja bioenergeetiline jõud.

Kui me suudame puuga saada psühholoogilise kontakti, siis me võime vabalt ka puult abi saada tema bioenergeetilise välja kaudu. Sest puu elab ja on aktiivne bioenergeetiliselt vähemal kevadel, suvel ja sügisel, kui on kasvuperiood. Kui puud tõmbavad maast endale vajalikku vett ja toitaineid, tekitavad nad endale kunstlikult bioenergeetilise välja, mida oskuslikult võime ära kasutada ka enda raviks.

Kuid millist puud valida enda raviks, psühholoogiliseks rahustajaks?

Nii nagu tavaelus sobivad õpetajateks mittesuitsetamise vajalikkusest rääkima õpetajad kes ei suitseta, või ravima meditsiinitöötajad kes on terved, nii on ka puudega, mis peavad olema terved. Kuid milline on siis ideaalne puu? Kindlasti on terve puu selline millel on ideaalne välimus, ehk puuvõra, millel ei ole saetud, murtud, ega kuivand oksi, või millel pole mädanikke jms. Samuti peaks puuvõra olema kasvanud ideaalsesse, võrdsesse proportsiooni. See näitab ära puu kasvupinnase, et ta ei asu vee, või mõne muu energeetilise soone peal. Ning ta ei ole mõjutatud looduse poolt negatiivselt, ehk puu on terve ning valmis pakkuma täielikku tervendavat ravi.

Kuidas toimub ravi? Kui oled puuga rääkinud ja palunud talt abi, siis tuleb selg ja käed  vastu puud panna ning end lõdvestada meditasiooni, mantrate abil, unustades praktiliselt kõik pinged ja häirivad faktorid.

Kuna puul liiguvad toitained ülesse ladva, ehk võra poole, siis nii tekib ka bioenergeetiline biovoolude suund alt ülesse. Kuna inimesel liiguvad biovoolud samuti tagant ülesse ja eest alla, siis selja vastu puud pannes ühtivad nii puu, kui inimese biovoolude suunad. Kuna puu on üldjuhul väärika eaga ning bioenergeetiline suund on stabiilne, siis ta ühtlustab ka inimese biovoolude liikumise. Tagades nii stabiilse biovoolude liikumise organites. Ja kui kuskilt varem biovoolud ei liikunud takistuste (haiged kohad) tõttu hästi läbi, siis ühtlane ja jõuline biovoolude liikumine tagab ka läbivuse kitsaskohtadest, ehk nii algab meie ravi biovooludega.

Millised puud on parimad bioenergeetiliseks raviks?

Jõuliseim ja võimsam puu  parima bioenergeetilise sagedusega on meil tamm. Mida vanem ja suurem, seda jõulisem. Kuid samas on nii, et tamm ei sobi kõigile inimestele, sest paljd meist ei kannata tugevat töötlust, mõjutamist.

Teine tugev energeetiline puu on meil pihlakas. Kuid pihlaka erinevus tammest on näiteks see, et ta on tugev, kuid biovoolud on peened ja samas agressiivsed ning sellest lähtuvalt tema bioenergeetiline sagedus kõigile inimestele ei sobi raviks. Mis küll ei tähenda, et teda täielikult välistama peaks. Küll võib teda kasutada lühema aja jooksul , nii 3-5 min seansina. Välistada tuleksd siis, kui on mingi operatsioon varem inimesele tehtud, sest agressiivne bioenergeetiline sagedus puu poolt võib võimendada operatsioonikohas olevaid haiguste sümptomeid.

Mänd annab jõudu, kui sul suur füüsiline koormus. Ta suudab energeetiliselt ravida häiritud aurat. Mänd rahustab mässavat vaimu ja tunded muutuvad selgeks. Taastub seesmine tasakaal ja rahu. See puu puhastab teadvuse saastast, vaigistab ärritusseisundit, leevandab pettumust

Mida ei tohi teha? Kindlasti mitte laubaga vastu puud olla, sest see ei ühti puude biovoolude suunaga ning võib tekitada närvisüsteemides probleeme. Kõige hullem, mis juhtuda võib, on et ravi keeratakse antiraviks ning võidakse langeda meelemärkuseta maha. .

Seega valige omale väärikas puu ja alustage ravi, või rahustamist.

Kindlasti tuleb peale seansi lõppu tänada puud, et ta meile head tegi.

Haiguseid mida tammega ravides võib lahti saada ja leevendada: peavaludest, stressist kroonilisest väsimusest, kasvajatest, põletikest organites, lihaspingetest, stressist jt. sümptomitest.

 
Alternatiivmeditsiini Portaal 

Siis, kui lootus kaob, kuid samas on olemas võimalused... 
 
Bioenergeetiline