INTEGRAALI TERVISEKLUBI
NII TERVE KUI ON MÕTLEMINE, NII TERVE OLED SA KA ISE
Bioenergeetiline
Radza-Buddhi
ja
Chi Kung jooga
 
 
Treener Tarmo Metsar
 
Saavutame
vaimse,
hingelise
ja
füüsilise tasakaalu
meditatsioon
valgus-
ja
hingamisteraapia
haiguste vältimine ,
ravimine
   Home      Kuninglik Radza-Buddhi jooga & Qi Gong võimalused
Print this pageAdd to Favorite
JOOGA - TEE JUMALA JUURDE LÄBI ARMASTUSE
 
RADZA-BUDDHI JOOGA
 
 
Nii puhas kui on süda, nii puhas oled Sa ka ise
Me elame pidevalt kiirustades, mõtlemata sellele, kuidas me käitume ja kuidas meiega käitutakse. See mõtlematu kiirustamine ja sellest tulenev vale käitumine, valede otsuste vastuvõtmine hävitab meie identiteeti, hakates mõjutama  tervist, suhteid, armastust.
Inimene aga on loodud armastama, elama positiivselt, jagades oma paremaid omadusi teistele ning saades nii omakorda õiguse vastu võtta armastust.
Ei ole midagi lihtsamat, kui mõelda positiivselt, anda enda paremad omadused edasi läbi armastuse. Nii puhastub meie maailm ja puhastub teiste oma. Me muutume nii tervemaks ja elujõulisemateks.
Kui sa tunned, et sinus on ebapiisavalt positiivsust või  vajaka armastusest, siis üheks võimaluseks enda arendamiseks on bioenergeetiline Radža - Buddhi jooga, ehk maakeeli „valgusjooga,“ mis tegeleb inimese bioväljade puhastamise, raviga ja sisemise maailma arendamisega. Tegemist on ühe väikese, kuid väga mõjusa osaga joogasüsteemist.
 
Juhtum elust
Radza-Buddhi jooga - unelm, või müstika?
Juhtum 2009 juunis:
"Kui Sa (mina) ei hakka kätt sirutama ja ei tee nii nagu meie (haigla õed) tahame, siis lõpetad (n) ratastoolis ja käsi liikuma ei hakka..."
Kuid, et oli rangluumurd, siis kätt ja sõrmi ei saanudki sirutada ja liigutada. Kuid põhimõtteline teadmine, et ma oskan Radza_Buddhi joogat, ei lasknud teoks saada Võru haigla õdede soovi....
3 päeva tegin Radza-Buddhi jooga valgusenergeetikat ning kolmanda päeva varahommmikul läbi une näen, et energia voolab sõrmedesse ning need avanevad, sirutavad... Teen silmad lahti ja näen, et sõrmed ongi lahti.
See on tõesti sdündinud juhtum 2009 aasta juunis, ca kuu peale väga rasket peatraumat ja rangluumurdu, millede puhul tehti peaoperatsioon Tartu Neurokirurgias ja mille puhul langesin 8 päevaks kooma ning tulid halvatusnähud.
Loomulikult sain ma ka tänu Radza-Buddhi ja Chi Kung joogale ka jalad alla ja liikuma üldse.
 
Tarmo Metsar (joogatreener)
Radza- Buddhi jooga
Kui tavaliselt lähevad inimesed joogasse kas meditatsiooni pärast, või siis lihtsalt füüsilist koormust saama, siis Radza-Buddhi jooga puhul on eesmärk eelkõige hingelise arengu täiustamine ja selleks on omakorda 3 teed:
  1. eetiline
  2. intellektuaalne
  3. energeetiline
Juhtivaks lüliks neis on eetika. Mõtle ainult ilusat, tervet, harmoonilist.
Igas meist, igas olendis on midagi väga haruldast, kaunist, head, suurt ...
Me peame iga päev kandma hoolt mitte ainult oma keha puhtuse eest, vaid ka hingelise, mõttelise puhtuse eest.
Eetilise arengu täiustamise protsess on pikk ja raske, kuid seda aitab intellektuaalse arengu täiustamine.
Siia kuulub ka õige toitumine, hingamine, mõtlemine jne. Eriti aga aitavad seda protsessi psühhoenergeetilised harjutused, kusjuures põhitähelepanu on pööratud südamekeskusele, selle puhastamisele. Me näeme maailma nii puhtana, kui me ise oleme.
Kui on saavutatud
 
Treeningutel tehtavad harjutused
 
Tihti kardetakse joogat tema "karmide" harjutuste pärast. Kuid see on ekslik Radza-Buddhi jooga osas. Kuigi Buddhi jooga on ääretult võimas oma võimaluste poolest, on tegemist siiski siin eelkõige energeetikaga. Siin toimub läbi pideva harjutamise bioväljade puhastamine ning bioväljade kaudu mõjutamine. Seega siin otseslt ei tegelda hatha jooga stiilis "jalg kaela taha" panemisega. Küll on siin sees päris suur osa hingamisharjutustel ja väga palju on vaimseid harjutusi.
Mida võib saavutada Radza-Buddhi joogaga tegeldes?
 
Pidevalt treenides, keskmiselt iga päev 45-60 minutit, on võimalik saavutada väga tugev intellektuaalne tase. Lisaks saada oskused blokeerida haigusi, vältida haigestumist.
-20 kraadiga 10 min õues viibida nn. alasti, ilma, et üldse külm hakkaks, see on täiesti võimalik.
Viibida vee all hingamata 2-3 min.
Võimalik on ära tunda inimesi pimesi tunnetades nende energeetikat. Hakatakse nägema inimesi läbi, nägema neid pimesi, et kes on kes, või mis on mis: ennustamise võimed,
inimeste mõjutamine.
 
Või kas soovid saada kestvusalade maailmameistriks mingil alal, kuid midagi jääb puudu? Radza - Buddhi joogat vallates võid justkui eikuskilt võtta veel lisa energia näol, või unustada valu.
Tervis ja haigused mille puhul Radza - Buddhi jooga võib aidata
 

Loomulikult tervis ja veelkord tervis. Radža-Buddhi joogaga võib ravida pideval treenimisel ja oskuslikul kasutamisel mitmeid erinevaid haigusi. Ka neid, mille puhul klassikaline meditsiin nõutuks jääb. Siin on ikkagi tegemist aastatuhandete vanuse süsteemi ja õpetusega. 

Radža - Buddhi joogaga võib ravida, saada kontrolli alla sellise raske haiguse nagu epilepsia, sest  on võimalik kontrollida oma ajutegevust ja energeetilisi EEG impulsse.

On võimalik kontsrollida vererõhu- ja südamehaigusi, sest nende puhul on oluline osa hingamisharjutustel ja tervislikult söömisel.

Traumade ja  halvatuste puhul on võimalik teatud treeningtsüklitega taastada oma tervis. Seda ka selgroovigastustest t´ingitud halvatuste korral, kui teha järjepidevalt antud harjutusi, mitu tundi päevas ning lisades sinna bioenergeetilised massaazid (Hiina Tuina, Jaapani Shiatsu jt.).
 
Samuti võimalik likvideerida kasvajaid, kui teha õigeid bioenergeetilisi harjutusi, mida pakub Buddhi jooga.
Grupitreeningute hinnad Radza-Buddhi joogas ja Chi Kung`s :
 
:
 
Osavõtutasu:
1 kord - 7.- EUR
 
Osavõtutasu, kui sõber tuuakse kaasa: 3,50.- (ka sõber 3,50.-)
 
4 korra pilet: 20.- EUR
(1 kord: 5.-)
 
4 korra pilet koos sõbraga, mõlemile: 10.- EUR
(1 kord 2.50.-)
 
 
 
 
 
 
 
 
Individuaalne treening kodukülastusega ja konsultatsioon:
 
 1. kord: 10.- EUR
 
2 päeva  treening 32,50.-
(vajadusel kaasneb öömaja andmine)
 
Täpsem info:
 
Tarmo, tel: 55 650 346 
Tarmo Metsar Tel: 55 650 346 
Individuaalsed treeningud
 
Võimalik on tellida ka individuaalne treening, kui leppida kokku aeg ja koht.
Joogatreeningutel toimuvate koolituste teemad:
 
Joogatreeningute 1 osa on ka alternatiivmeditsiini loengud. Seal puudutatakse eneseravi meetodeid ja õpetatakse ennast ravima  ka selliste haiguste puhul nagu:
-halvatused
-kasvajad
-vähk
-sklerosis multiplex
-luude, murrud, liigeste ja kõõluste venitused, rebendid
jt.
 
Räägitakse sellistest raviviisidest nagu:
kvantpuudutus
eeterkeharavi
jt.
 
 
Info: 55 650 346
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Alternatiivmeditsiini Portaal 

Siis, kui lootus kaob, kuid samas on olemas võimalused...