Alternatiivmeditsiini Portaal
NII TERVE KUI OLED SÜDAMES, NII TERVE OLED SA KA ISE
Bioenergeetilised
ravimassaazid 
 
Jaapani Shiatsu,
Hiina Tui Na, punktmassaaz
Chi Kung massaaz  
klassikaline Rootsimassaaz
Meemassaaz
  
 
Siis, kui lootus kaob, kuid samas on olemas kogemused:
 
Vererõhu ja suhkruhaiguste ravi 
 
Halvatuse likvideerimine  
 
Epilepsia ja krampide likvideerimine 
 
Jäsemete piiratud liikumine peale venitust, traumat
 
Bioenergeetilise tasakaalu saavutamine 
 
Külma ja kuumuse tunne
 Kogemused bioenergeetikast, loodusteraapiast, raviskeemid erinevate haiguste raviks 
INFO: tel. 55 650 346
 

Bioenergeetiline mina, ehk imetablett, milline ta on

Me loodame tihti imetabletile, mis raviks meie haigused ja tegematajätmised, haiguste põhjustajad jms. Kuid kas imetablett on olemas, mis ravib kõik me probleemid? Jah, on küll ja lausa 2 on neid: Meie ise ja tsüaniid... Viimane „ravib“ absoluutselt kõike ja lõplikult... ilma et kunagi muretsema peame... Kuid arvatavalt on tema toime meile siiski vastuvõetamatu...

Seega me peame ise olema endale imetabletiks.

Kui süüa, juua õigesti, hingata puhast õhku, liikuda tervislikult, saada piisav füüsiline koormus, mõelda armastuse lainel, ehk vaid heast ja positiivsest ning teha bioenergeetilisi harjutusi pidevalt, mida pakuvad bioenergeetilised Radza-Buddhi jooga ja Chi Kung (Qi gong), siis me ei jää haigeks, või kui juhtuvad traumad jms., oskame enda haigusi ravida. Samuti oleme suutelised lahendama ekstreemsituatsioone (näit. uppumine jms. olukord).

Kui meil energia liigub piiranguteta, siis meil ei ole kehas blokaade, ehk haiguste tekitajaid.

Kui tulevad mingil põhjusel haigused (näit. traumadest tingitud, vales keskkonnas viibimine jms.), siis me oleme võimelised ka ravima nn. ravimatuid haigusi, näit. epilepsia, halvatused (ka selgroovigastustest tingitud halvatused), autism, sklerosis multipleks, kasvajad jms.

Kui teha piisava usuga ja pidevalt mitu tundi päevas bioenergeetilisi harjutusi, mida pakuvad Radza-Buddhi jooga ja Chi Kung ning lisaks bioenergeetilisi idamaiseid massaaze ja vajadusel teatud 0,5 m nõelad selgroogu panna, siis on võimalik nn. eluaegsel halvatul tõusta kord ka ratastoolist...

 Tarmo Metsar

Bioenergeetik, joogatreener, manuaalterapeut, loodusterapeut
Bioenergeetilised ja idamase meditsiini kogemused alates 1993 a.
Kogenud mitmeid imesi läbi jooga ja idamaise meditsiini

Tel. 55 650 346
www.integraal.ee

Milles seisneb idamaade meditsiini võlu.
Idamaade meditsiin (põhiliselt tunneme seda Hiina meditsiini, Jaapani meditsiini ja India meditsiini all) on mitme tuhande aasta vanune ning sealt tulevad ammendamatud kogemused erinevate ravimeetodite, treeningute jms. osas 
Suurelt osalt baseerub sealne meditsiin bioenergeetikal. Sest kui on bioenergeetiliselt organism korras, on ta ka terve.
samas kui oleme haiged, tuleb bioenergeetiline keskkond korda teha ja me paraneme.
Idamaades on juba aastatuhandeid teatudd sedagi, et bioenergiat on võimalik juhtida nii endal, kui ka teisi ravides. meie tunneme seda üldjuhul sensitiivide puhul kätega ravimist. Mis on kas sünnipärane omadus ravijatel, või on seda ise õpitud, kui on kõrge vaimne tase ja elatakse armastuse kanalil, ehk mõtle vaid heast ja tee head.
Põhiline, et ravida saaks, tuleb leida põhjus, haiguse tekitaja ning see likvideerida. Meie oleme aga nõuka ajast harjunud tagajä´rge likvideerima, ilma et tihti põhjustajat eemaldaksime, mis ongi vale käitumine tavameditsiini puhul.
Idamaade bioenergeetiline meditsiin lähtub haiguste diagnoosil väga erinevate põhjustajate osas, kus teatud organitel on palju laiem tähendus, kui seni tavameditsiinis arvati. Näit. neerud on seotud luude hõrenemisega, juuste, hammaste väljalangemisega, külma alakehaga jms....
Mida on vaja, et ola terve, või ravida raimatuid haigusi
Keemiavaba, tervislik söök
soovitavalt taimsem söök, sest liha tekitab bioenergeetilisse süsteemi blokaade, mis on haiguste tekitajateks
Välistada kindlasti E-aineid, väetiste rikaid toite, sest keemia lõhub maksa ja neere põhiliselt, mis on väga olulised organid meil.
Lisaks välistada ülepraetud ja rasvaseid sööke. jne.
Puhas vesi ja õhk
Eriti oluline on hingata ja juua täiesti puhast õhku ja vett, sest need puhastavad organeid ja annavad vajaliku energia
Füüsiline koormus
Päevas tuleks liikuda 3-5 km jala vähemalt (ilma et eraldi treeninguid tegema peaks)
Tegema peaks ka füüsilist tööd, või harjutusi, et keha saaks vajaliku energia liikumise, kulutamise.
Bioenergeetilised joogaharjutused
Bioenergeetilised joogaharjutused panevad organismi õieti käima, puhastades biokanalid, vabastades organite blokaadid ning ei lase blokaadidelö tekkida. Lisaks ajus käivitavad energiaimpulsid, mis vajalikud organite norm töö poolelt.
(chi kung)
 

Buddhi jooga ja Chi Kung on terviklikud eluviisid, mis haaravad nii intellekti, emotsionaalse, kui kehalise tasandi ja enam. Põhieesmärgiks on hingelise arengu täiustamine eetilisel, intellektuaalsel ja energeetilisel tasandil.

Juhtiv on neist eetika. See on armastuse tee kõige avaramas tähenduses. Mõtle ainult ilusast, tervet ja harmoonilist...

Me peame iga päev kandma hoolt mitte ainult keha puhtuse eest, vaid ka hingelise, mõttelise puhtuse eest.

Eetilise täiustumise protsess on pikk ja raske, kuid sellel teel aitavad teda intellektuaalse arengu täiustamine läbi õige toitumise, hingamise ja mõtlemise. Eriti aga aitavad psühhoenergeetilised harjutused.

Nii nagu keha saab harjutada painduvaks ja kiireks, nii saab ka harjutada armastust, talumisvõimet spetsiaalsete harjutustega läbi südamekeskuse anahata.

Teatud eetilise, psühhoenergeetilise tasandi saavutatuna, tuleb juurde töö tugevuse ja võimsuse saavutamiseks teatud kindlates kohtades.