Alternatiivmeditsiini Portaal
NII TERVE KUI OLED SÜDAMES, NII TERVE OLED SA KA ISE
Bioenergeetilised
ravimassaazid 
 
Jaapani Shiatsu,
Hiina Tui Na, punktmassaaz
Chi Kung massaaz  
klassikaline Rootsimassaaz
Meemassaaz
  
 
Siis, kui lootus kaob, kuid samas on olemas kogemused:
 
Vererõhu ja suhkruhaiguste ravi 
 
Halvatuse likvideerimine  
 
Epilepsia ja krampide likvideerimine 
 
Jäsemete piiratud liikumine peale venitust, traumat
 
Bioenergeetilise tasakaalu saavutamine 
 
Külma ja kuumuse tunne
 Kogemused bioenergeetikast, loodusteraapiast, raviskeemid erinevate haiguste raviks 
INFO: tel. 55 650 346
 
Söögem täisväärtuslikku toitu.
Söögist peab inimene kätte saama kõik vajalikud ained.
Inimene peab söögist saama kätte kõik vajalikud ained. Puudub vajadus tablettide ja süstide järele. See võiks olla märksõna toitumisel. Nii on võimalik vabaneda ka kroonilistest haigustest (näit. epilepsia), kui süüa täisväärtuslikku toitu, sest inimesed on nii ptrogrammeeritud, saamaks kätte toidust vajalikud ained, mis lähevad vaja raviks, taastumiseks ja haiguste ennetamiseks.
Lihtsalt võib juhtuda, et tuleb mõningaid toiduaineid lisada menüüsse ning tarvitada neid eraldi juurde (näit. pähklid, avokaadod, kõrvitsad jms.).
Vältigem keemiat toidus.
E-ained välja toidust.
Vältida tuleks E-ainetega toite, sest E-lisandid on kõige ehtsamad mürgid, mis ladestuvad kehas, põhiliselt maksas ja seda pikema aja jooksul. Maks on, kui aku, mis korjab endassse jääke, kui ei suuda verd puhastada piisavalt.
Täiesti lubamatu on suhkruasendaja Aspartaamiga toodete kasutamine, sest Aspartaam muutub metanooliks üle 30 kraadise temperatuuri juures. Aspartaami sisaldavad põhiliselt "light" joogid ja söögid (Coca Cola light, Zero jt. tooted).
Inimesed, ärge mürgitage end E-ainetega!

Haiguste ja paranemise filosoofia


Ravimatuid haigusi ei ole olemas...
Põhimõtteliselt ei ole idamaade filosoofiat arvestades olemas ravimatuid haigusi (juhul, kui ei ole tegemist geneetiliste haiguste, või kirurgiliste kahjustustega).
Milleks tuleb bioenergeetilisi harjutusi teha?
Bioenergeetilisi harjutusi tuleb teha selleks, et tõmmata ajus käima biovoolud, mis juhivad meie organismi tööd. Samuti kaotavad nad blokeeringud ajus.
Tasakaalustades hingelise, vaimse ja füüsilise poole.
 
Imetablette ei ole olemas...
Vaid imed peituvad meis enestes, kui me teeme piisavalt bioenergeetilist vaimset võimlemist (näit. Radza-Buddhi jooga ja Chi Kung), toitume õigesti, oleme haritud, on piisavalt tahtejõudu (meil on max eesmärgid ja püüdleme nende poole)
Mõtle positiivselt ja näe kõiges head
Suur osa haigustest on tingitud negatiivsetest meeleoludest, halvast mõtlemisest. kuid tuleb mõelda positiivselt ja kõike teha armastusega.
Hiinlastel on üks olulisemaid eneseravi võtteid näiteks naeratuse viimine organitesse. Sest kui me tavaelus naeratame, oleme me positiivsed ja terved. Samas kui negatiivsed ja stressis, siis on ka organism stressis ja negatiivses meeleolus. Kuid viies sinna naeratuse, saab ka organism positiivse meeleolu ja paraneb.
Kui bioenergeetilisi harjutusi ei tee...
... siis ei ole võimalik ka ravi ja terveks saaminé. Me peame tegema neid selleks, et tõmmata ajus käima biovoolud-signaalid.
Tavaliselt inimesed loobuvad nende tegemisest, sest loodavad mingitele imejuhtumitele. Kuid imesi ei juhtu ennem, kui me neisse ise ei panusta.
Täiesti arusaamatu on, miks 20 aastane noor tahab jääda peale traumat ratastooli 40-50 aastaks, kui piisaks õigest juhendajast ja teha piisavalt bioenergeetilisi harjutusi, saamaks kord jalgele ja elada täisväärtuslikku elu
(NB! See siin oli ekstreemne näide elust enesest, kuid samas lähtudes et iga inimene on individuaalne ja probleemid ainulaadsed).
Kemikaalide kasutamine ravis tuleb keelata
Täiesti lubamatu on kasutada ravis suurt kogust erinevaid tablette, süste, vaktsiine jms.
Erinevad mürgid lihtsalt kurnavad ära maksa, neerud jt. organid, tekitades nii järgnevaid uusi haigussümptomeid.
Tihti eksitakse tablettide kirjutamisel ka selle vastu, et õeldakse, et need sisaldavad seda ja seda ainet. Kuid tabletid koosnevad toime- ja koostisainest, mille puhul just viimane võib põhjustada kõrvalnähte.
Mingis osas on ka vaktsiinide kasutamine täiesti lubamatu, sest nad sisaldavad tihti elavhõbedat, või muid ohtlike aineid.
On juba ammu ära tõestatud, et elavhõbe põhjustab autismi lastel.
Tekib küsimus, et miks üldse vaktsineeritakse inimesi haiguste vastu, mis on kadunud juba 50-100 aastat tagasi.
Lubamatu on ka tütarlaste vaktsineerimine emakakaela vähi vastu, sest uuringud on näidanud, et need kes selle vaktsineerimise läbinud, et need naised ei saa tulevikus lapsi...
 
Lihtsaim viis ennetada viirushaigusi:
Hingata sügavalt sisse ja siis pikalt välja ning jätta hingamine seisma ca 3 sekundiks. Ja siis mõttes teha ajus klõps: " Mulle ei jää külge viirushaigused ja haigused üldse, mis tulevad sisse suust, ninast ja kätest.
 
Proovige ja te ei tea mis on gripp jt. viirushaigused, seda ilma vaktsiinide ja tablettide võtmiseta.
Mittemillestki ei tule midagi
Ülekaalulisus on inimkonna probleem.
Me oleme tihti kuulnud ülekaalulisi ütlevat, et neil on ülekaalulisus tingitud geenidest vms.
Kuid ammu on tõestatud, et mittemillestki ei saa midagi tekkida. "Me kas elame selleks, et süüa, või sööme selleks, et elada" ja siin tuleb teha valik, kumb põhimõte on õige.
 
(chi kung)
 

Buddhi jooga ja Chi Kung on terviklikud eluviisid, mis haaravad nii intellekti, emotsionaalse, kui kehalise tasandi ja enam. Põhieesmärgiks on hingelise arengu täiustamine eetilisel, intellektuaalsel ja energeetilisel tasandil.

Juhtiv on neist eetika. See on armastuse tee kõige avaramas tähenduses. Mõtle ainult ilusast, tervet ja harmoonilist...

Me peame iga päev kandma hoolt mitte ainult keha puhtuse eest, vaid ka hingelise, mõttelise puhtuse eest.

Eetilise täiustumise protsess on pikk ja raske, kuid sellel teel aitavad teda intellektuaalse arengu täiustamine läbi õige toitumise, hingamise ja mõtlemise. Eriti aga aitavad psühhoenergeetilised harjutused.

Nii nagu keha saab harjutada painduvaks ja kiireks, nii saab ka harjutada armastust, talumisvõimet spetsiaalsete harjutustega läbi südamekeskuse anahata.

Teatud eetilise, psühhoenergeetilise tasandi saavutatuna, tuleb juurde töö tugevuse ja võimsuse saavutamiseks teatud kindlates kohtades.