Alternatiivmeditsiini Portaal
NII TERVE KUI OLED SÜDAMES, NII TERVE OLED SA KA ISE
Bioenergeetilised
ravimassaazid 
 
Jaapani Shiatsu,
Hiina Tui Na, punktmassaaz
Chi Kung massaaz  
klassikaline Rootsimassaaz
Meemassaaz
  
 
Siis, kui lootus kaob, kuid samas on olemas kogemused:
 
Vererõhu ja suhkruhaiguste ravi 
 
Halvatuse likvideerimine  
 
Epilepsia ja krampide likvideerimine 
 
Jäsemete piiratud liikumine peale venitust, traumat
 
Bioenergeetilise tasakaalu saavutamine 
 
Külma ja kuumuse tunne
 Kogemused bioenergeetikast, loodusteraapiast, raviskeemid erinevate haiguste raviks 
INFO: tel. 55 650 346
 
Nõelravi.
Nõelravi on hiinlaste iidne raviviis, kus nõelte oskuslikul panekul mõjutatakse teatud närbvipunktide kaudu närvimeridiaane. Nende kaudu stimuleerides, või pärssides biovoolude kiirusi ja suundi. Sedasi on võimalik juhtida haigete organite tööd, või siis suunata üldse ümber biovoolusi.
Kuid nõelravi nõuab väga palju oskusi spetsialistilt, kes seda teeb. Nõelraviga võib nii ravida, kui ka täiesti untsu keerata tervise, kui seda teeb  kogenematu nõelraviarst.
NB! Hiinlastel on ütlus: "Meister saab ravitud 1 nõela abil, mittespetsialist aga 100 nõela abil..." Siin on oma loogika, kus kogenud spetsialist suudab tulemuseni jõuda väiksema ajakuluga, kui  seda mitteoskav spetsialist.

 

 

 

 

 

 

 

(chi kung)
 

Buddhi jooga ja Chi Kung on terviklikud eluviisid, mis haaravad nii intellekti, emotsionaalse, kui kehalise tasandi ja enam. Põhieesmärgiks on hingelise arengu täiustamine eetilisel, intellektuaalsel ja energeetilisel tasandil.

Juhtiv on neist eetika. See on armastuse tee kõige avaramas tähenduses. Mõtle ainult ilusast, tervet ja harmoonilist...

Me peame iga päev kandma hoolt mitte ainult keha puhtuse eest, vaid ka hingelise, mõttelise puhtuse eest.

Eetilise täiustumise protsess on pikk ja raske, kuid sellel teel aitavad teda intellektuaalse arengu täiustamine läbi õige toitumise, hingamise ja mõtlemise. Eriti aga aitavad psühhoenergeetilised harjutused.

Nii nagu keha saab harjutada painduvaks ja kiireks, nii saab ka harjutada armastust, talumisvõimet spetsiaalsete harjutustega läbi südamekeskuse anahata.

Teatud eetilise, psühhoenergeetilise tasandi saavutatuna, tuleb juurde töö tugevuse ja võimsuse saavutamiseks teatud kindlates kohtades.