Integraali puukooli & loodusteraapiate tooted

NII TERVE KUI OLED SÜDAMES, NII TERVE OLED SA KA ISE
Siis, kui lootus kaob, kuid samas on olemas kogemused:
 
Vererõhu ja suhkruhaiguste ravi 
 
Halvatuse likvideerimine  
 
Epilepsia ja krampide likvideerimine 
 
 
Jäsemete piiratud liikumine peale venitust, traumat
 
Bioenergeetilise tasakaalu saavutamine 
 
Külma ja kuumuse tunne
 Kogemused bioenergeetikast, loodusteraapiast, raviskeemid erinevate haiguste raviks 
INFO: tel. 55 650 346, www.integraal.ee
 

REFLEKSOLOOGIA

Mis on refleksoloogia?

Refleksoloogia on ravi, mille käigus stimuleeritakse kindlaid kehaosi, et tuua esile muutus või vastus teistes kehaosades, eesmärgiga luua keha, mõistuse ja hinge vaheline  tasakaal.
Refleksoloogia pärineb Hiinast, kus seda on kasutatud juba tuhendeid aastaid. See teraapia  põhineb mõistmisel, et kõik kehaosad on omavahel seotud kanaleid pidi, läbi mille voolab eluenergia. Kui meie energiatase on madal ning pinged blokeerivad loomuliku voolamise, siis meie organsüsteem ei saa korralikult funktsioneerida.

Aastasadade jooksul on koostatud palju refleksoloogilisi kaarte, kus on ära toodud kõigi kehaorganite peegelduspiirkonnad kehapinnal. Kui meil on tekkinud näiteks jalatalla alla nahapaksend või konnasilm, võib see näidata mingi organi pikaajalist ülekoormust. Refleksoloog vajutab sõrmede või spetsiaalse pulgaga  erinevaid talla, käe, näo või kõrvapiirkondi ning leides valusaid tsoone saab informatsiooni organismi seisundist. Teraapia käigus saab terapeut tervikpildi inimese hetkeseisundist, aga ka kroonilistest ning ammu läbipõetud haigustest. Organism peegeldab kehapinnale info oma seisundeist ehk läbi valusate tsoonide palub abi ja jõudu vastava organi või süsteemi tasakaalustamiseks.  Kui inimese omad kompensatsioonimehhanismid enam ei toimi ning füsioloogiline homöostaas on häirunud, vajab ta proffessionaalse refleksoloogi abi.  Et refleksoloogilise tsooni mõjutamine annab tihti küllalt tugevaid reaktsioone, eeldab selle meetodi kasutamine eelnevat head koolitust ja töökogemust.  Nende meetodite keerukusaste on niivõrd kõrge, et kodus eneseravimiseks võivad osutuda ohtlikuks.
 
Tähtsamad terviklikud tsoonidesüsteemid on jalalabal, peopesas,  kõrvas ja koljul. On avastatud, et igal süsteemil on lisaks veel oma spetsialiseerumine. Jalalaba süsteem on spetsialiseerunud luustiku, liigeste, organite ehituslike kudede kajastamisele, kõrv närvisüsteemi ja hormonaalsüsteemi kajastamisele; kolju mentaalsete stresside kajastamisele.
 
 

Refleksoloogia eesmärgid on:


• Suurendada vere tsirkulatsiooni
• Eemaldada blokeeringud energiakanalitest
• Leevendada stressi
• Rahustada mõistust
• Tasakaalustada näärmeid
• Lõdvestada rakke
• Vabastada keha enda loomulikke valuvaigisteid 
• Immuunsüsteemi stimuleerimine.

 

 

Buddhi jooga ja Chi Kung on terviklikud eluviisid, mis haaravad nii intellekti, emotsionaalse, kui kehalise tasandi ja enam. Põhieesmärgiks on hingelise arengu täiustamine eetilisel, intellektuaalsel ja energeetilisel tasandil.

Juhtiv on neist eetika. See on armastuse tee kõige avaramas tähenduses. Mõtle ainult ilusast, tervet ja harmoonilist...

Me peame iga päev kandma hoolt mitte ainult keha puhtuse eest, vaid ka hingelise, mõttelise puhtuse eest.

Eetilise täiustumise protsess on pikk ja raske, kuid sellel teel aitavad teda intellektuaalse arengu täiustamine läbi õige toitumise, hingamise ja mõtlemise. Eriti aga aitavad psühhoenergeetilised harjutused.

Nii nagu keha saab harjutada painduvaks ja kiireks, nii saab ka harjutada armastust, talumisvõimet spetsiaalsete harjutustega läbi südamekeskuse anahata.

Teatud eetilise, psühhoenergeetilise tasandi saavutatuna, tuleb juurde töö tugevuse ja võimsuse saavutamiseks teatud kindlates kohtades.