Integraali tervisetooted
& loodusteraapiate tooted
NII TERVE KUI OLED SÜDAMES, NII TERVE OLED SA KA ISE
Siis, kui lootus kaob, kuid samas on olemas kogemused:
 
Vererõhu ja suhkruhaiguste ravi 
 
Halvatuse likvideerimine  
 
Epilepsia ja krampide likvideerimine 
 
 
Jäsemete piiratud liikumine peale venitust, traumat
 
Bioenergeetilise tasakaalu saavutamine 
 
Külma ja kuumuse tunde kaotamine
 Kogemused bioenergeetikast, loodusteraapiast, raviskeemid erinevate haiguste raviks 
INFO: tel. 55 650 346, www.integraal.ee
 

Imelised loodusteraapiate tooted

Mida pakume:

Pakume ravimeesi
Erinevaid lilleveesi
Looduslikke vitamiinide ja mineraalide segusi 
Tatramadratseid & tatrapatju
Siin on näha mõned pakutavad tooted:
 
NB! Kuna Euroopa Liidus ravimtaimi ei eksisteeri, siis ravimtaimi me ei paku, ega nendest tehtud ravitooteid.
 
Toote pilt 
Toode 
Toote tutvustus 
 
Lillevesi 
 
 
 
 
 
Määrdemesi 
 Koostis: tatramesi ja kõik teised  mesilasproduktid 38%, taimsed ja loomsed rasvad 24%, tõmmised ravimtaimedest (22 nimetust) 38%.
 kiiresti  käivitab vajalikus kohas  isetervendavad protsessid ja  normaliseerib organite või süsteemide toimimist. Tavaliselt valud tervenemise käivituse tulemusena hakkavad vähenema juba 10 minuti pärast.
 
 
 
 
 Mesi mustikatega
 Koostis: tatramesi 75%, pulbristatud mustikamarjad 25%.    Leiutis EE 00767      Päritolumaa Eesti

Meesegu sisaldab kõiki asendamatuid aminohappeid, hulgaliselt mikroelemente, palju bioloogiliselt aktiivseid aineid: antioksüdante, looduslikke antibiootikume, vitamiine jne. 
 
 
 
 
 Mesi mets- ja aedmarjadega
 

Koostis: tatramesi  75%, pulbristatud marjad (aedmaasikas, vaarikas, jõhvikas, must aroonia, mustikas) võrdsetes osades 25%. Leiutis EE 00767     Päritolumaa Eesti

Meesegu sisaldab kõiki asendamatuid aminohappeid, hulgaliselt mikroelemente, palju bioloogiliselt aktiivseid aineid: antioksüdante, vitamiine jne. 

 
 
 
 
 Mesi jõhvikatega
 Koostis: tatramesi 75%, pulbristatud jõhvikamarjad 25%. Leiutis EE 00767 Päritolumaa Eesti

Meesegu sisaldab kõiki asendamatuid aminohappeid, hulgaliselt mikroelemente, palju bioloogiliselt aktiivseid aineid: antioksüdante, looduslikke antibiootikume, vitamiine jne.

 
 
 
 
 
 
 
Vabandame!
Pilti ei ole 
 Mesi pohladega
 Koostis: tatramesi 75%, pulbristatud pohlamarjad 25%. Leiutis EE 00767 Päritolumaa Eesti

Meesegu sisaldab kõiki asendamatuid aminohappeid, hulgaliselt mikroelemente, palju bioloogiliselt aktiivseid aineid: antioksüdante, looduslikke antibiootikume, vitamiine jne.

Vabandame!
Pilti ei ole 
 
Borrelioosi loodusteraapiatoode 
Borrelioosi pisikute eemaldamiseks 
 
 
 
 
Vabandame!
Pilti ei ole 
 Mesi mustsõstraga
Koostis: tatramesi 75%, pulbristatud mustsõstramarjad 25%.  Leiutis EE 00767  Päritolumaa Eesti

Meesegu sisaldab kõiki asendamatuid aminohappeid, hulgaliselt mikroelemente, palju bioloogiliselt aktiivseid aineid: antioksüdante, looduslikke antibiootikume, vitamiine jne.

Vabandame!
Pilti ei ole 
 
 Mesi kärjekaanetisega

 

Koostis: tatramesi 50%, värsked meekärgede kaaned 50%.     Päritolumaa Eesti

Säilitamise aeg 2 aastat peale valmistamist.
Kaitsta otseste päikesekiirte ja soojakiirguse eest.  Hoida hermeetiliselt suletuna  pimedas kohas, kus pole tugevasti lõhnavaid aineid, temperatuuril mitte üle  20°C, niiskusega mitte üle  60%.
Tarvitada: võtta 1spl. 1-2 tundi  peale igat sööki,  aeglaselt närida ja imeda, kuni jääb suhu vaha tükk, siis võtta suhu tükike rukkileiba ja närida seda koos vahaga, viimane lahustub, vett peale mitte juua.

Vabandame!
Pilti ei ole 
 
 Mesi pähklite ja mustikatega
 Koostis: tatramesi 50%, purustatud kreeka pähklid, purustatud seedri-, metsa-, india-, mandlipuu- ja maapähklid kokku 40%, purustatud päevalille, kõrvitsa ja lina seemned, pulbristatud mustika marjad (5%).
Meesegu sisaldab kõiki asendamatuid aminohappeid, hulgaliselt mikroelemente, palju
bioloogiliselt aktiivseid aineid: antioksüdante, looduslikke antibiootikume, vitamiine jne.

 
 
  
 
Vabandame!
Pilti ei ole 
 Tatramesi  kärjekaanetisega
 
 
Vabandame!
Pilti ei ole 
 Tatrameesegu  - eesnäärme ja põie  probleemid
 
 
Vabandame!
Pilti ei ole 
 T a t r a m e s i
 
Vabandame!
Pilti ei ole 
 
  Tatrameesegu – depressioon 
 
Vabandame!
Pilti ei ole 
 
 Mahe tatar 
 

1)     tatrajahu                                                                                                1 paberkott  2kg 

2)     tatratera                                                                                                 1 paberkott  2kg 

3)     tatrapeentang                                                                                        1 paberkott  2kg  

4)     tatrakestad   patjadeks                                                                           1 kott  2kg 4 €

Vabandame!
Pilti ei ole 
 
 Tatrapadi massaažiline
 Ökoloogiliselt puhas produkt (Põllumajandusameti mahepõllumajanduse osakonna tõendav dokument № 110313 28 juuli 2011a).
Vabandame!
Pilti ei ole 
 
 Tatramadrats
 tavamõõduga 180x200cm. KÕIK muud mõõdud TELLIMISEL. Tatramadrats (asetatakse tavamadratsi peale, massaažiline). Ökoloogiliselt puhas produkt (Põllumajandusameti mahepõllumajanduse osakonna tõendav dokument № 110313 28
 
 
 
 
 
 

 

 

Homöopaatia

Meetod, kui selline oli tuntud juba Hippokratesele. Ka paljudele loodusrahvastele oli tuttav idee - see, mis on sind haigeks teinud, peab sind ka ravima. Uusaja Euroopasse tõi homöopaatia Saksa arst Samuel Hahnemann ( 1755 - 1843 ), kes avastas, et aine, mis suurtes kogustes on mürgine, on tugevasti lahjendatult vastupidise - raviva - toimega. Sama impulss, mis on haiguse põhjustanud, saab olla ka tervendajaks. Selliste ideede aluseks on arusaam, et organismil on endal suund eneseravimisele (homöostaasile), ning inimese ravimiseks piisab impulsi andmisest organismi enda tervendavatele jõududele. Tänapäevasemas keeles tähendab see, et homöopaatilise (ülisuure lahjendusega aine) ravimiga anname organismile informatsiooni tema enda keeles, milline haigus teda parajasti kannatama paneb. See on vajalik selliste haiguste korral, kus organism on haigusest niivõrd suures segaduses, et ei ole ise võimeline endale diagnoosi panema ning õigeid vastumeetmeid valima. Kerge nohu ja külmetusega saab organism ise hakkama.
 
Kui inimene on terve, siis ta unustab oma tervise, oma keha ning on vaba. Haigus seab inimesele piirid, tekitab kannatust, teeb ta enesekeskseks - muudab inimese kogu olemust. Näiteks inimesed, kes tervena on viisakad, on haigena kiuslikud, kes tervena on ägedad, on haigena apaatsed. Kannatust väljendavad ka inimese ilme, kõnelemise viis, keha asend, ihu värvus jne. Homöopaadi anamnees hõlmabki kogu inimese muutuste skaalat. See tähendab aga et homöopaat peab teadma, milline on inimene tervena. See seab ka anamneesile oma hierarhia: tähtsaim on etioloogia, seejärel modaliteedid, sensatsioon ning viimasena lokalisatsioon ehk piirkond, kus valu paikneb. Samuti on olulisemad inimese subjektiivsed kaebused kui objektiivsed leiud.

Homöopaatilisi preparaate valmistatakse emalahustest  lahjendamise ja kloppimise teel. Emalahuste valmistamisks kasutavad homöopaatilised apteegid taimseid, loomseid, mineraalseid ja teisi looduslikke materjale.Kloppimine tembeldab teatud aine lainepikkuse trükimustri kombel vedelasse ravimikeskkonda. Haiguse ajal funktsioneerivad organismi rakud ebapiisavalt ja nende kiiratav lainepikkus muutub. Haige organismi toodetud muutunud lainepikkust saab elimineerida ainult niisuguse ravimiga, mis kiirgab samal lainepikkusel-teisisõnu homöopaatiliselt. Kahesaja aasta jooksul on koostatud ligi 10 000 ravimaine pilti, seega on võimalik valmistada ka samapalju erinevaid preparaate.  Homöopaadi ülesanne on leida maksimaalne kokkulangevus inimese haigussümptomite ja konkreetse ravimainepildi vahel.  Mida täpsema kokkulangevuse saavutame, seda parema ravitoime saame. Homöopaat püüab mõista inimest, mõtleb analoogiate kaudu, näeb tervenemist kui protsessi.

Loodusterapeut  Irje Karjus

 

 

  

 

 

Buddhi jooga ja Chi Kung on terviklikud eluviisid, mis haaravad nii intellekti, emotsionaalse, kui kehalise tasandi ja enam. Põhieesmärgiks on hingelise arengu täiustamine eetilisel, intellektuaalsel ja energeetilisel tasandil.

Juhtiv on neist eetika. See on armastuse tee kõige avaramas tähenduses. Mõtle ainult ilusast, tervet ja harmoonilist...

Me peame iga päev kandma hoolt mitte ainult keha puhtuse eest, vaid ka hingelise, mõttelise puhtuse eest.

Eetilise täiustumise protsess on pikk ja raske, kuid sellel teel aitavad teda intellektuaalse arengu täiustamine läbi õige toitumise, hingamise ja mõtlemise. Eriti aga aitavad psühhoenergeetilised harjutused.

Nii nagu keha saab harjutada painduvaks ja kiireks, nii saab ka harjutada armastust, talumisvõimet spetsiaalsete harjutustega läbi südamekeskuse anahata.

Teatud eetilise, psühhoenergeetilise tasandi saavutatuna, tuleb juurde töö tugevuse ja võimsuse saavutamiseks teatud kindlates kohtades.